Login

Heslo

Zapomenuté heslo


Lifestyle 600 black systém 5.1 domácího kina Bose


Lifestyle 600 black systém 5.1 domácího kina Bose

Lifestyle 600 black systém 5.1 domácího kina Bose

Lifestyle 600 black systém 5.1 domácího kina Bose

Lifestyle 600 black systém 5.1 domácího kina Bose

Lifestyle 600 black systém 5.1 domácího kina Bose

Lifestyle 600 black systém 5.1 domácího kina Bose

Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
93 990 Kč
Množství

Popis zboží

Představit si složitou věc jednoduše je opravdu nelehké. Ale tohle řemeslné zpracování s unikátním výsledným efektem dokáže jedině BOSE. Lifestyle domácí kino je totiž propojením všeho důležitého, systém domácí zábavy je v tomto případě synonymem bezkonkurenčního výkonného setu, který tvoří basový modul, čtyři kompaktní satelitní reproduktory, široký modul pro centrální kanál a ovládací element.
Oči vidí, uši slyší
Společnost BOSE jako vždy, sází kromě technologických kvalit, které jsou již samozřejmostí, též na estetické hledisko. Posloucháme a vnímáme vizuálně, tento krásně designovaný set se nemusí stydět ani v těch nejlukrativnějších prostorách. Silný zvuk je dán specifiky reproduktorů – elegantní OmniJewel satelitní reproduktory (hliníkové pouzdro, akustické kryty reproduktorů) jsou všesměrové a zadní reproduktory bezdrátové. Prostorový zvuk je detailnější, dokonalejší a tedy i působivější. Nejširší, středový modul je uhlazený, vybavený pěti precizními měniči s dokonalou povrchovou úpravou z eloxovaného hliníku. Extrémní, ohromující, obrovský, prémiový bezdrátový basový modul Acoustimass se silným motorem a patentovanou technologií QuietPort dodává zvuku moc, styl a řadí ho do té lepší akustické třídy.
Tvarová i materiálová dokonalost
Tyto vlastnosti lze přiřknout jedinému modulu, a tím je zakřivená konzole s horní částí z leštěného skla – skutečná dáma. Tato ovládací jednotka je vybavena Bluetooth a Wi-Fi konektivním systémem, který je ideální pro streamování hudby. Podpora 4K videa, 6 vstupů HDMI jsou bonusem. Všechno lze jednoduše ovládat s univerzálním dálkovým ovládáním.
Se SoundTouch app je vše snadnější
Díky této klíčové aplikaci je zvukový systém skutečně živý. Je zosobněním kontroly nad celým Lifestyle systémem, ať jde člověk, kam chce. Hudba je mu všude v patách. SoundTouch ve spolupráci s dálkovým ovladačem se společně učí, kterou hudbu má klient rád, aby mohl v případě potřeby přepnout. Chytrá vlastnost, kterou by mohli mít i lidé. Dalším fenoménem je technologický skvost ADAPTiQ audio kalibrace – je-li třeba zvuk doladit, vyladit, učinit ho absolutně nejlepším. Podporované audio formáty jsou Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, PSM Multichannel. Video kompatibilita je dána podporou 4K / 60 video zdrojů (HDMI 2.0 / HDCP 2.2).
Lifestyle 600 / Lifestyle 650
Co je na celém systému nejzajímavější, je výběr ze dvou variant – platí jeden systém a k němu libovolně zvolený systém reproduktorů. Je libo premium Lifestyle 650 systém s Omni-Jewel reproduktory nebo Lifestyle 600 s reproduktory typu Jewel Cube, jenž byl velkou inspirací k novým, dalším změnám? Sympatická svoboda volby je v rukou uživatele samotného. Reproduktory ve tvaru kostek jsou navrženy s největší jednoduchostí, tím se liší od typu OmniJewel. Ve výbavě a příslušenství mají oba dva sety mnoho společného. Využít tak lze dodávaného univerzálního dálkového ovladače, kabelu pro přední reproduktor, dvou zadních reproduktorových kabelů, kabelu pro středový reproduktor, kabel HDMI, 2 bezdrátové přijímače, ADAPTiQ headset, IR vysílač, 4 ks baterií typu AA, 4 napájecí kabely a napájecí konzole.
Tohle umí BOSE
Americká rodinná korporace BOSE má velký náskok ve vyvíjení technologií, je specialistou na audio zboží, což potvrzují četné kladné ohlasy a reference. Její kořeny sahají až k roku 1964, za tu dobu ušla již světově známá značka velký kus cesty, výsledky jsou ohromující. Kdo nevěří, ať tam běží již neplatí. Stačí vyzkoušet BOSE Lifestyle 650  nebo 600 pro domácí kina, a je to doma!
Důležité informace:
Prémiový celkový home entertainment systém kombinuje pokročilé technologie s jednoduchostí a elegancí
Bezdrátový basový modul využívá technologii Quiet Port a pokročilé DSP pro téměr odstranění zkreslení a vytvoření překvapivě hlubokých a čistých bas
Jewel Cube satelitní reproduktory jsou elegantní a kompaktní a vytváří dynamický obklopující zvuk
ADAPTiQ audio pokojová kalibrace přizpůsobí zvuk vaší místnosti
Prémiové sklo a hliník vás ohromí svým vzhledem
Rozhraní konzole:
Zadní strana:
5x HDMI vstup
1x HDMI výstup
2x Digitální optický vstup
2x Digitální koaxiální vstup
2x Analogový audio vstup
1x USB (pouze pro softwarové aktualizace)
1x Ethernet port
1x IR opakovač
1x Data port
1x 3,5 mm port pro Acoustimass basový modul
Přední strana:
1x HDMI vstup
1x 3,5 mm jack pro ADAPTiQ systém a sluchátka
Rozměry (šířka x výška x hloubka; hmotnost):
Jewel Cube reproduktory: 6,52 x 15,83 x 6,58 cm; 0,46 kg
Jewel Cube centrální reproduktor: 15,37 x 6,76 x 6,53 cm; 0,47 kg
Acoustimass basový modul: 30,5 x 38,1 x 30,5 cm; 13,6 kg
Konzole: 40,59 x 25,8 x 6,5 cm; 4 kg
Podporované formáty:
Audio: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, Multichannel PCM
Video: 4K/60 ze šesti zdrojů (HDMI 2.0, HDCP 2.2)

Rozsah dodávky :
Konzole
4x Jewel Cube reproduktor
Jewel Cube Centre reproduktor
Acoustimass bezdrátový basový modul
Univerzální ovladač
Kabel k přednímu reproduktory
2x kabel k zadním reproduktorům
5x AC-2 adaptér
2x bezdrátový přijímač
ADAPTiQ headset
HDMI kabel
4 AA baterie
Napájení ke konzoli
4x napájecí kabely
IR emitter
Šroubovák
Uživatelský manuál

Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.
Poslat odkaz známému
Vaše jméno
E-mail na známého
Vzkaz pro známého

Splátkový prodej - Lifestyle 600 black systém 5.1 domácího kina Bose


Nedávno prohlížené zboží