Login

Heslo

Zapomenuté heslo


BOSE Lifestyle 650 domací kino černé/bílé


BOSE Lifestyle 650 domací kino černé/bílé

BOSE Lifestyle 650 domací kino černé/bílé

BOSE Lifestyle 650 domací kino černé/bílé

BOSE Lifestyle 650 domací kino černé/bílé

Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
119 900 Kč
Množství

Popis zboží

Systém domácího kina. Výkonný bezdrátový basový modul, čtyři kompaktní satelitní reproduktory. Zadní bezdrátové surround reproduktory. Internetové rádio, hudební služby jako Spotify® a Amazon Music a vaše uložené hudební sbírky. Bluetooth, Wi-Fi. Černé

Dokonalost znamená vše
Krása pro oko a lahodný zvuk pro sluch. Právě tak byl zábavní domácí systém Lifestyle navržen – krásný v každém směru. Akustika. Estetika. Řemeslné zpracování. Jednoduchost. Cílem bylo přinést do života zábavu a výkonnost za použití bezdrátového basového modulu a čtyř kompaktních satelitních reproduktorů – včetně zadních bezdrátových surround reproduktorů – rozšíření reprodukce středového kanálu a prémiový vzhled za použití tvrzeného skla na ovládací konzole. Milujete hudbu? Pak budete milovat i SoundTouch, neboť byl navržen pro internetová rádia a hudební služby, jako jsou Spotify® a Amazon Music, a vaše uložené hudební sbírky. Podívejte se – a poslechněte si – poznejte, proč se jedná o maximálně nekompromisní systém domácího kina s pěti reproduktory, který v Bose kdy udělali.

Zaměřeno na reproduktory
Společnosti Bose má v oblasti konstrukce malých, ale vysoce výkonných reproduktorů s mocným zvukem bohaté zkušenosti. Satelitními reproduktory OmniJewel se začala přepisovat historie a současně se začala psát nová kapitola, co se týče elegance. Každý z těchto malých reproduktorů obsahuje pečlivě frézované hliníkové pouzdro s dvěma akustickými kryty pro dvojici protilehlých driverů. Toto řešení je klíčové pro vytvoření prvního všesměrového reproduktoru Bose, který šíří zvuk ve skutečném úhlu 360 stupňů, což přináší prostorovější zvukový projev a ještě lepší zážitek z domácího kina. K dokonalosti jej přivedl tým 30-ti lidí, kteří pracovali na sebemenších detailech tak, aby byla zajištěna správná akustika v souladu s estetikou. A zadní reproduktory? Bezdrátové.

Středový kanál systému Lifestyle 650 je širší než předchozí verze tak, aby vše odpovídalo uhlazenosti a souladu s vaším televizorem. V nabídce je také balení s pěti precizními reproduktory s povrchovou úpravou potahovaného eloxovaného hliníku.

Hromové basy. Bezdrátové připojení.
Samozřejmě chcete pro vaše filmy a hudbu zvučný projev a basovou výkonnost. Ale nechcete mít doma monstrózní, a zbytečně velké vybavení. Díky prémiovému provedení povrchové úpravy s použitím tvrzeného skla, vám bezdrátový modul Acoustimass přinese dokonalý zvuk a styl. Vysoce výkonný driver a technologie QuietPort zaručují ten nejlepší možný výkon ve své třídě a velikosti.

Více než elegantní ...
Leštěné sklo zaoblené konzole má ojedinělý styl, který nelze ignorovat. Ale je to víc, než jen atraktivní vzhled. Konzola splní veškeré technologické potřeby: Bluetooth® a Wi-Fi® připojení pro bezdrátové streamování hudby, kompatibilita 4K videa, 6 vstupů HDMI™, a další. A to vše lze ovládat pomocí univerzálního dálkového ovladače.

Méně úsilí, více hudby
Při navrhování zábavního domácího systému Lifestyle se myslelo také na způsob jeho užívání. Samozřejmě, že nabízí výkonnost špičkového domácího kina, jehož výsledek si zamilujete jak pro filmy, tak pro televizi a sledování sportu. Ale když přijde na poslech hudby, můžete ji poslouchat bez obav a nezávisle na tom, která technologie je ta nejlepší. Tento systém umožňuje přehrávat hudbu přímo z telefonu či tabletu za použití Bluetooth®, nebo lze systém připojit k domácí Wi-Fi® síti a hudbu okamžitě poslouchat, aniž by bylo nutné použít telefon.

Aplikace SoundTouch
Klíčovou výhodou systému Lifestyle je to, že je navržen tak, aby se rozrůstal podle vašich potřeb. Jakmile budete mít jeden SoundTouch systém, můžete kdykoliv přidat další. Všechna tato zařízení pak budou pracovat společně. Takže jej můžete přenášet z místnosti do místnosti, a vaše hudba půjde ruku v ruce s vámi. A navíc, bezplatná aplikace SoundTouch vám umožní získat nad vaším systémem Lifestyle větší kontrolu – nad jakýmkoliv produktem SoundTouch – a to ze smartphonu nebo tabletu. Aplikaci SoundTouch můžete použít pro procházení hudby a pro ovládání hudby v celém domě. Můžete okamžitě spustit streamování, nebo ji použít pro přizpůsobení předvoleb pro vaši oblíbenou hudbu a stanice. Můžete také použít univerzální dálkový ovladač SoundTouch, abyste přímo viděli, jaké skladby právě posloucháte, příjemnou vlastností je to při přímém přepnutí z filmu na nějakou hudbu.

Navrženo pro velmi jednoduchou instalaci
Technologie Unify® vás provede nastavením systému, průvodce na obrazovce vám maximálně usnadní bezpečné připojení k vašim zdrojům. Bojíte se, jak bude systém znít v prostoru vaší místnosti? Nebojte se. Audio kalibrace ADAPTiQ doladí zvuk podle akustiky konkrétního prostoru a jeho vybavení. Takže, až zvuk uslyšíte, bude to ten absolutně nejlepší zvuk. A pro ještě snadnější instalaci můžete zadní reproduktory a basový modul připojit i bezdrátově.

Funkce
Krása v každém ohledu.
Akustika. Estetika. Řemeslné zpracování. Jednoduchost.
Výkonný bezdrátový basový modul, čtyři kompaktní satelitní reproduktory.
Zadní bezdrátové surround reproduktory.
Internetové rádio, hudební služby jako Spotify® a Amazon Music a vaše uložené hudební sbírky.
Bluetooth, Wi-Fi.

Vstupy a výstupy - zadní panel
1 HDMI™ výstup vabyavený ARC
5 HDMI vstupů
2 optický digitální vstupy
2 coaxiální digitální vstupy
2 analogový vstup
1 3.5 mm připojení pro Acoustimass module
1 data port
1 IR repeater port
1 Ethernet port pro SoundTouch a update software
1 USB konektor pouze pro update SW


Vstupy a výstupy - přední panel
1 HDMI vstup
1 3.5 mm jack pro kalibrační systém APTiQ a sluchátka

Rozsah dodávky :
Centrální jednotka
4 OmniJewel reproduktory
OmniJewel centrální reproduktor
Acoustimass wireless basový modul
Universální dálkové ovládání
Kabely k reproduktorům
2 bezdrátové přijímače 
ADAPTiQ headset
IR vysílač
HDMI kabel
4 AA baterie
Napájení pro centr. jednotku
4 napájecí kabely
4 protiskluzové nožky
Šroubovák
Návod k použití

Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.

Splátkový prodej - BOSE Lifestyle 650 domací kino černé/bílé

Kalkulačka splátek ESSOX

Nedávno prohlížené zboží


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.