Login

Heslo

Zapomenuté heslo


SR5010 černý 7.2 AV Receiver 4K WiFi Bluetooth Spotify Marantz


SR5010 černý 7.2 AV Receiver 4K WiFi Bluetooth Spotify Marantz

SR5010 černý 7.2 AV Receiver 4K WiFi Bluetooth Spotify Marantz

SR5010 černý 7.2 AV Receiver 4K WiFi Bluetooth Spotify Marantz

Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
18 499 Kč
Množství

Popis zboží

Díky Dolby Atmos zažijete revoluční 3D surroundový zvuk se schopností vytvořit zvukové pole přímo nad vaší hlavou, což dramaticky vylepší prostorový dojem. A jakmile bude dostupný upgrade (v druhé polovině 2015), bude SR5010 moci dekódovat DTS:X, které nabízí mimořádně věrnou 3D reprodukci bez ohledu na počet instalovaných reproduktorů. Celé vnitřní řešení přístroje dále zvyšuje kvalitu reprodukce signálu pomocí Marantzem patentovaných obvodů HDAM v konfiguraci proudové zpětné vazby.
BT a Wifi  bezdrátová rozhraní jsou již vestavěná a tak si můžete užívat vašich souborů bez ohledu na úložiště. Nabízí certifikaci DLNA 1.5 pro bezproblémové přehrávání všech aktuálních kodeků, internetových rádií, Spotify Connect nebo AirPlay. Díky celkem 8mi HDMI vstupům s podporou HDCP 2.2 a 4K UltraHD full rate s podporou HDR a BT.2020. Druhý HDMI výstup slouží pro připojení projektoru a Tv současně, 7.2 kanálový Pre-out poslouží jako zdroj pro ještě lepší koncové zesilovače a RS 232 rozhraní pro možné instalační použití.
Dolby Atmos
Po celá desetiletí byly filmové soundtracky založené na principu jednotlivých kanálů. Revoluční systém Atmos spol. Dolby se posouvá vpřed mnohem propracovanějším a ve výsledku věrnějším kodováním jednotlivých objektů. Nyní si můžete tuto mnohokráte oceněnou technologii užít i v domácím prostředí. Spolu s Dolby Atmos je receiver samozřejmě vybaven také DolbyTrueHD  bezeztrátovým kodováním.
DTS:X
Posledním výdobytkem na poli surround systémů je DTS:X kodování založené také na objektech a dokáže umístit zdroj zvuku kamkoli do 3D prostoru, do libovolné vzdálenosti a směru. Spolu s kodováním DTS:X je SR5010 vybavený také DTS-HD Master Audio a další DTS technologie.
DTS:X bude možné upgradeovat pomocí online FW update, který bude k dispozici do konce tohoto roku.
Vestavěné Wifi a BT
Díky vybavě BT a Wifi a duální anténě RF přijímače je přenos dat robustní a stabilní i v oblastech s velkým zahlcením. K domácí síti se můžete připojit pomocí Wifi nebo klasického RJ45 etherentového portu a poslouchat oblíbené písně z preferovaných hudebních služeb. Vybírat lze i i z nepřeberného množství internetových stanic.
SR5010 samozřejmě podporuje AirPlay a přenos jakéhokoli zvuku z Apple zařízení je skutečně hračkou, díky DLNA 1.5 certifikaci pak ani přístup k ostatním úložištím není nejmenší problém.
Plná podpora 4K Ultra HD specifikace
Krom umění zpracovat 4K Ultra HD 3840 x 2160 rozlišní, podporuje SR5010 také rozšířený barevný prostor, klíčový faktor specifikace BT.2020 4K Ultra HD. Vyspělý video procesor pak dokáže přepočítat SD i HD signál na 4K rozlišení.
7mi kanálový diskrétní zesilovač s Eco režimem
Sekce výkonového zesilovače obsahuje na všech sedmi kanálech identické vysokonapěťové obvody, přičemž výstupní výkon dosahuje krátkodobě až 180W na každý kanál při současné možnosti napájet i reproduktory s nízkým odporem 4Ohm. Eco režim nabídne úsporu energie a měřič aktuální spotřeby na obrazovce.
Součástí standardní výbavy Marantz je samozřejmě nastavování reproduktorů pomocí Audissey MultiEQ XT, a v kombinaci s Audissey Dynamic Volume umí reprodukovat srozumitelný hlas v kombinaci s efekty i v případě velmi nízké poslechové hlasitosti.
Snadný nastavovací proces pak jen zpříjemní prvotní seznámení s přístrojem a zásadně ovlivní kvalitu výstupního zvuku. V kombinaci s novou ovládací aplikací je přístup k jednotlivým funkcím a vlastnostem jednoduchý a přehledný, není k němu potřeba ovladač a jediné, co budete potřebovat je  wifi signál.

Wi-Fi a Bluetooth
Dolby Atmos a DTS:X (připraveno)
7x 180 W 
Current Feedback topology a nový Marantz HDAM
Audyssey MultEQ XT automatické nastavení repro a kalibrace místnosti
Poslední HDMI verze komp. 4K 60Hz 4:4:4 rozlišením
7+1 HDMI in / 2 out (4K 60Hz, 3D, ARC, HDR, BT2020)
Plná HDCP 2.2 podpora na všech vstupech
Advanced Video Processing s přepočtem analogových i dig. signálů na 4K
MP3, WAV, AAC, WMA, AIFF
HD Audio streaming: FLAC 192/24, DSD, ALAC
Gapless Playback
Spotify Connect, Internet Radio, AirPlay
Setup Assistant a Advanced GUI
Marantz AVR Remote App pro iOS a Android zařízení
ECO režim

 

Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.
Poslat odkaz známému
Vaše jméno
E-mail na známého
Vzkaz pro známého

Splátkový prodej - SR5010 černý 7.2 AV Receiver 4K WiFi Bluetooth Spotify Marantz


Nedávno prohlížené zboží


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.