Login

Heslo

Zapomenuté heslo


Ecam 28.465.M kávovar PrimaDonna S De Luxe DeLonghi


Ecam 28.465.M kávovar PrimaDonna S De Luxe DeLonghi

Ecam 28.465.M kávovar PrimaDonna S De Luxe DeLonghi

Ecam 28.465.M kávovar PrimaDonna S De Luxe DeLonghi

Ecam 28.465.M kávovar PrimaDonna S De Luxe DeLonghi

Ecam 28.465.M kávovar PrimaDonna S De Luxe DeLonghi

Ecam 28.465.M kávovar PrimaDonna S De Luxe DeLonghi

Ecam 28.465.M kávovar PrimaDonna S De Luxe DeLonghi

Ecam 28.465.M kávovar PrimaDonna S De Luxe DeLonghi

Ecam 28.465.M kávovar PrimaDonna S De Luxe DeLonghi

Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
19 999 Kč
Množství

Popis zboží

Profesionální káva v pohodlí domova
Přístroj Espresso DeLonghi PrimaDonna S De Luxe patří do nejluxusnější a nejvybavenější řady automatických kávovarů značky DeLonghi a navíc se řadí i do energeticky úsporné třídy A+. Okouzlí vás nejen vynikající profesionální kávou se snadnou přípravou, ale také svým výjimečným robustním nerezovým designem, který oživí každou domácnost. 
Lahodná káva s jednoduchou přípravou
Složitá příprava a chuťově káva nic moc? Ani jedno vám s kávovarem Espresso DeLonghi PrimaDonna S De Luxe nehrozí. Stačí jednoduše položit šálek pod trysku a stisknout tlačítko s požadovaným nápojem. Opravdu jen jedno tlačítko! Kávovar Espresso DeLonghi PrimaDonna S De Luxe vám v mžiku připraví cappuccino, caffe latte i třeba cafe macchiato.
Čerstvě namletá káva i káva mletá
Pro přípravu kávy kávovarem Espresso DeLonghi PrimaDonna S De Luxe můžete použít jak mletou kávu, tak kávová zrnka. Zabudovaný mlýnek není hlučný a ochutnáte díky němu vynikající čerstvě namletou kávu s nezapomenutelnou chutí i aroma. Hrubost mletí kávových zrn si můžete zvolit z 13 stupňů. Zásobník na kávová zrna je vybaven speciálním krytem pro uchování vůně a má kapacitu 250 g.
Užijte si kávu přesně tak, jak ji máte nejradši
Sami si jednoduše nastavte, dle toho jakou kávu máte nejraději - kávovar Espresso DeLonghi PrimaDonna S De Luxe vám ji bezchybně připraví. Vybrat si můžete kávu malou, střední i velkou, silné či extra jemné aroma. Nastavit si můžete nejen množství kávy a vody, ale dokonce i teplotu a množství pěny
Velké i malé šálky perfektní kávy
Kávovar Espresso DeLonghi PrimaDonna S De Luxe vám dovolí připravit i dva šálky kávy najednou v průběhu jediného spařovacího cyklu. Aktivní ohřívač šálků zajistí jejich optimální teplotu, odtok kávy je nastavitelný pro šálky velikosti 86 až 142 milimetrů. 
Kávovar Espresso DeLonghi PrimaDonna S De Luxe disponuje dvěma boilery a má dostatečně velkou nádobu na vodu s objemem 1,8 litru. Chcete mít přehled, kolik šálků kávy vám kávovar Espresso DeLonghi PrimaDonna S De Luxe připravil? Můžete si jednoduše prohlédnout statistiku.
Neobyčejný kávovar pro neobyčejnou kávu
Kávovar Espresso DeLonghi PrimaDonna S De Luxe vám zaručuje velice tichý provoz a jeho obsluha je tak snadná, že ji zvládnou i děti. Intuitivní ovládací panel s kovovými tlačítky a dvouřádkovým přehledným digitálním displejem v češtině i slovenštině (celkově nabízí 16 jazyků) dokáže obsluhovat opravdu každý. Mezi další výhody kávovaru Espresso DeLonghi PrimaDonna S De Luxe patří například automatická čistící a odvápňovací funkce, nastavitelné automatická funkce vypnutí i zapnutí, energeticky úsporný režim, osvětlení šálků a odnímatelná odkapávací mřížka s indikátorem hladiny.
Luxusní nerezový plnoautomatický kávovar s výjimečným designem na espresso a novým systémem pro automatické čištění integrované v knoflíku pro regulaci pěny, má zabudovaný mlýnek, možnost použití i mleté kávy, patent. systém IFD cappuccino pro ještě dokonalejší mléčnou pěnu, digit. displej v češtině i slovenštině, jedním stiskem cappuccino, caffe latte, cafe macchiato, malé rozměry, prostor na vysokou sklenici, speciální nádobka na mléko, systém úspory energie (třída A+).

Automatické čištění zabudované přímo v otočném knoflíku dovoluje jednoduché čištění jednotlivých částí nádobky na mléko – díky tomu můžete nádobku vložit po použití do lednice
Speciální tlačítka pro Váš oblíbený nápoj: Cappuccino , Caffelatte a Latte Macchiato
Extra cappuccino zařízení pro páru a horkou vodu může být použito pro manuální přípravu sametové mléčné pěny nebo horké vody na Váš čaj
Osvícení šálků
Intuitivní ovládací panel s kovovými tlačítky a dvouřádkovým displejem s 16 jazyky pro jednoduché ovládání přístroje.
Osobní nastavení kávy nebylo nikdy jednodušší. Vyberte si z malé, střední nebo velké, zkuste silné, nebo extra jemné aroma, vychutnejte si horkou, středně horkou nebo nižší teplotu.
Do kávovaru můžete použít kávová zrnka nebo mletou kávu
Připravte si dva šálky kávy v průběhu jednoho spařovacího cyklu
Aktivní ohřívač šálků pro jejich správnou teplotu
Vestavěný mlýnek na kávu se 13-ti stupni nastavení hrubosti mletí
Zásobník na kávová zrnka se speciálním krytem pro uchování aroma
Vyjímatelná spařovací jednotka pro jednoduché čištění a údržbu
Nastavitelné automatické vypnutí a zapnutí

Příkon 1450 W
Voltáž/Frekvence 220/240-50/60 V~Hz
Kapacita nádoby na vodu : 1,8 l
Kapacita nádoby na kávová zrna : 250 g
Tlak : 15 bar
Energetická třída : Lepší než A
Rozměry (šxhxv) 23,8X47,0X35,0 cm
Hmotnost 11,8 kg

 

Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.
Poslat odkaz známému
Vaše jméno
E-mail na známého
Vzkaz pro známého

Splátkový prodej - Ecam 28.465.M kávovar PrimaDonna S De Luxe DeLonghi


Nedávno prohlížené zboží


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.