Login

Heslo

Zapomenuté heslo


FC 8776/01 SmartPro Compact robotický vysavač Philips


FC 8776/01 SmartPro Compact robotický vysavač Philips

FC 8776/01 SmartPro Compact robotický vysavač Philips

FC 8776/01 SmartPro Compact robotický vysavač Philips

FC 8776/01 SmartPro Compact robotický vysavač Philips

FC 8776/01 SmartPro Compact robotický vysavač Philips

Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
8 499 Kč
Množství

Popis zboží

Robotický vysavač Philips FC 8776/01 Philips SmartPro Compact. Plný výkon. Chytré čištění. Důkladné čistění, nyní dvakrát rychlejší. Robotický vysavač Philips SmartPro Compact uklízí za vás. Nyní dvakrát rychleji díky mimořádně široké hubici TriActive XL. Díky systému Smart Detection vysavač optimalizuje strategii čištění pro důkladný úklid vaší domácnosti.

Philips SmartPro Compact, černá
Ušetřete si práci a čas! Robotický automatický vysavač od známého nizozemského výrobce elektroniky Philips za vás totiž dokáže plně zastat vysávání tvrdých podlah, jako jsou například dlaždičky, parkety, plovoucí podlahy nebo linolea. Tento model zaujme na první pohled velmi zajímavým designem, který působí značně futuristickým dojmem. Černé tělo je doplněno o bronzový středový kotouč a modré kartáče, které příjemně ozvláštňují celkový vzhled. 
Moderní technologie 
Řada moderních technologií činí vysavač ještě lepším a výkonnějším. Jmenujme například detektor schodů, díky kterému se vysavač bezpečně vyhne všem hranám, z nichž by mohl spadnout. Nemusíte se obávat ani poškození vašeho nábytku, protože výrobce osadil tento model infračervenými senzory, které mu neumožňují narazit do jakékoliv překážky a to ani za absolutní tmy. Vysavač se dokonce dokáže vyhýbat i kabelům položeným na zemi, takže nehrozí, že by se do nich zapletl. Praktická je také funkce 24hodinového plánování, pomocí které můžete naplánovat automatický začátek úklidu v následujícím dni. Naprosto revoluční funkcí je ovšem dálkové ovládání, kterým můžete vysavač nejen zapínat, vypínat a posílat do dokovací stanice, ale lze jej dokonce i přímo řídit a určovat jeho pohyb
Šesticentimetrové provedení
Kompaktní a tenká konstrukce vysavače dosahuje pouhých šest centimetrů. Zvládne tak snadno odstranit prach i v nýzkých prostorech jako například pod nábytkem nebo pod postelí.
Infračervené snímače
Šest infračervených snímačů detekuje například stěny, lampy nebo kabely. Takže celý proces uklízení je velmi opatrný, protože robotický vysavač se sám automaticky vyhne nárazu do stěn a kabelů.
Návrat do doku pro nabíjení
Když se stav baterie blíží nule, vysavač automaticky dojede do své dokovací stanice, kde se připojí a začne se nabíjet. Je tak vždy připraven na úklid vaší domácnosti.
Dálkový ovladač
Pomocí praktického dálkového ovladače lze robot ovládat. Můžete mu dát příkaz aby se spustil nebo zastavil. Lze ho také navigovat do různých směrů nebo mu přikázat, aby se vrátil do dokovací stanice.
Výkonná baterie
Vysavač dokáže pracovat 120 minut v kuse, což je doba naprosto dostatečná i pro úklid velmi rozlehlých prostor. Li-ion baterie se obnoví na plnou kapacitu za 4 hodiny.
Hubice TriActive XL
Speciální hubice TriActiveXL je díky mimořádně široké trubici a flexibilní pásce, která sbírá zbylý prach, dvakrát rychlejší. Pokryje totiž až dvakrát větší prostor a tři sací vstupy sají prach vpředu a po obou stranách.
Systém Smart Detection
Tento systém kombinuje chytré čipy, gyroskop a akcelerometr. Přizpůsobí tak čištění prostředí, kde se zrovna nachází a vyčistí váš domov co nejrychleji. Robot nikde neuvízne a automaticky se vrací do napájecí stanice.
Čtyři režimy čištění
Robotický vysavač je schopný zvolit si jeden ze čtyřech režimů čitění a úklid je tak nanejvýš efektivní a účinný.
Možnost plánování
Funkce dvacetičtyřhodihového plánování vám umožní naplánovat si další úklid až 24 hodin předem. Můžete si tak vybrat, kdy se vám hodí, aby robot začal vysávat.
Dlouhé kartáče
Dva mimořádně dlouhé kartáče odstraní prach a špínu i z rohů, podstavců a dalších špatně dostupných míst, kam běžný robot nedosáhne.

Doba čištění : přibližně 130 min.
Kapacita absorpce prachu: cca 0,30 l
Doba nabíjení: 4 h
Hlučnost: přibližně 58 dB (A)
Napětí baterie: 12,8 V
Spotřeba energie v pohotovostním režimu: 0,62 W
Rozpozná schody
Crossover: 17 mm
Rozměry: 60,1x330 mm
Hmotnost 1,73 kg

Rozsah dodávky :
Philips FC 8776/01 Smart Compact 
2 filtry
Dálkové ovládání
Dokovací stanice

Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.
Poslat odkaz známému
Vaše jméno
E-mail na známého
Vzkaz pro známého

Splátkový prodej - FC 8776/01 SmartPro Compact robotický vysavač Philips


Nedávno prohlížené zboží


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.