Login

Heslo

Zapomenuté heslo


AT-LP60BT gramofon bílý Audio-Technica


AT-LP60BT gramofon bílý Audio-Technica
Výrobce
Dostupnost
Na dotaz
Cena vč. DPH
5 899 Kč
Množství

Popis zboží
Obvykle jsme v pozoru, když se na trhu objeví něco zajímavého. Takový plně automatický gramofon s řadou skvělých funkcí a předností je vynikajícím nápadem, jak doplnit moderní domácnost. Bezdrátové propojení díky Bluetooth, s vypínatelným předzesilovačem AT-LP60-BT a integrovanou přenoskou Dual Moving Magnet je jenom malou ochutnávkou z tohoto nadupaného přístroje s točícím se vinylovým talířem, a to hned ve dvou rychlostech.
 
Na první pohled i poslech
Atraktivní volbou je mít ho na dosah a využívat ho pro jeho jedinečnost, propojení s domácím kinem znamená skutečně dobrý poslechový prožitek. Bezdrátový gramofon na současné scéně je právě onou produktovou inovací společnosti Audio- Technica, která momentálně přitahuje pozornost. Už na první pohled je skutečně elegantním, stylovým, decentním a přitom neodolatelným druhem, který to také umí pořádně rozbalit a to hned v prvním kole. S motorem DC se servo pohonem, dvěma rychlostmi 33 1/3 RPM a 45 RPM je skutečně králem ve své třídě. Akustický proud je spolehlivý, vyvážený i precizně vyladěný, a všem milovníkům vinylových desek i kvalitní hudby se snaží napovědět: V téhle volbě nebudete chybovat.
Bez drátů a bez kabelů
S unikátní možností bezdrátového připojení ke sluchátkům a až osmi různým reproduktorům je jedničkou, protože všemocná technologie Bluetooth se dostane všude. Je to výhoda pro Multi Audio Room, protože tímto způsobem uspokojí větší množství zájemců v jednom. S pomocí přiloženého kabelu RCA jack nabízí však možnost připojit se napevno. Raménko je zkonstruované dle posledních technologií, je plně automatizované, s vestavěnou přenoskou Dual Moving Magnet a profi hliníkovým talířem, který účelně zabraňuje vibracím. Předzesilovač lze jednoduše vypnout.
Co je přibaleno v krabici
Kromě očekávaného modelu gramofonu najdeme v řadě příslušenství 2 kabely RCA s 3,5 mm stereo mini konektorem (samec) na duální RCA (samec) výstupního kabelu, dále 45 RPM adaptér, přenosku Integral Dual Magnet s výměnným hrotem, vyjímatelný odklápěcí průhledný kryt, chránící proti prachu a hadřík. Čisté designové linie i černo bílé provedení s exkluzivně zdobným logem produkující společnosti mají svoje kouzlo. Není kupodivu, že z nich nespustíte oči.
Informace nad zlato
Uživatel nemusí být ani kdovíjaký znalec v oboru, i pouhý audiofil amatér porozumí specifikům, pro které si vybírá právě tento typ. Co je zajímavé na skvělém gramofonu kromě všech modifikací a vyspělých funkcí? Například fakt, že unášecí talíř gramodesek je vyroben z masivního hliníku, že Bluetooth funguje v rozhraní 3.0, Bluetooth Profil je A2DP, a dosah činí kolem 10 m s volným výhledem.
Odstup signálu od šumu je uveden v hodnotě >50 dB (DIN-B). Výstupní hodnoty předzesilovače PHONO činí 2.5 mV při 1 kHz, 5 cm/sec, předzesilovač LINE, disponuje 150 mV při 1 kHz, 5 cm/sec. Pokud bude třeba měnit jehlu, hledejte a objednejte typ ATN3600L. Zájemce o velikost přístroje ale neuspokojí fakt, že korpus modelu je tak akorát. Přesné rozměry jsou dány 360 x 97,5 x 356 mm a 3 kg hmotností. Umístění přístroje v prostoru není tedy nijak problematické a manipulace s ním nijak složitá.
 
Dobře mířená trefa
Gramofon se opět dostává do popředí zájmu, a není to jen tak ledajaký kousek. Zkušený výrobce vkládá právě do tohoto typu všechny atributy vyspělého bádání, takže produkci zvuku lze skutečně ohodnotit na výbornou.
Parametry a specifikace:
Rychlosti: 33-1/3 RPM, 45 RPM
Kolísání otáček: <0,25% (WTD) @ 3 kHz (JIS)
Odstup signál-šum: >50 dB (DIN-B)
Výstupní hodnoty:
předzesilovač "PHONO”: 2.5 mV při 1 kHz, 5 cm/sec
předzesilovač "LINE”: 150 mV při 1 kHz, 5 cm/sec ​
Phono zisk: 36 dB nominálně
Typ jehly pro výměnu: ATN3600L
Rozměry: 360 X 97,5 X 356 mm
Hmotnost: 3 kg
 
Rychlost 33 / 45 RPM
Přepínání rychlosti Elektronické
Obsluha Automatická
Pohon Řemínkový
Odstup signál / šum (dB) >50
Wow & flutter (%) <0,25
Analogový výstup Zabudovaný kabel (RCA koncovka)
Digitální výstup Bluetooth
Bluetooth kodek SBC
Vybaven přenoskou Ano
Přenoska Integrovaná Dual MM (neodjímatelná)
Talíř Hliníkový
Raménko nespecifikováno
Vybaven předzesilovačem Ano
Předzesilovač Volitelný (Externí / MM)
Rozměry (šxvxh) 360x97,5x356 mm
Hmotnost 2,98 kg
 
Rozsah dodávky :
3,5 mm (M) <-> dual RCA (M) kabel / 45 RPM adaptér / odjímatelný kryt
 
 
Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.

Splátkový prodej - AT-LP60BT gramofon bílý Audio-Technica

Kalkulačka splátek ESSOX

Nedávno prohlížené zboží


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.