Login

Heslo

Zapomenuté heslo


Node 2 síťový přehrávač černý Bluesound


Node 2 síťový přehrávač černý Bluesound

Node 2 síťový přehrávač černý Bluesound

Node 2 síťový přehrávač černý Bluesound

Node 2 síťový přehrávač černý Bluesound

Node 2 síťový přehrávač černý Bluesound

Node 2 síťový přehrávač černý Bluesound

Node 2 síťový přehrávač černý Bluesound

Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
14 490 Kč
Množství

Popis zboží

Node 2 je osvobozený zvuk, který dokáže vyprodukovat jedině Bluesound, umělec na celé čáře. Hraje a přináší operační systém BluOS ke svému stávajícímu stereo systému, a tím je umožněn průnik do úplně nového světa za pomocí digitálního hudebního objevu. 
On-line streamovací služby, dále internetová rádia a vlastní digitální hudební knihovna – to je ta správná záloha na počítači, smartphonu nebo externím disku. Nekonečné obzory skrze přehrávání lákají posluchače, lačnící po kvalitní produkci a pestré nabídce.
Proud hudebních služeb
Na trhu se už nějakou dobu ohřívá nejnovější verze univerzálního síťového přehrávače, který má nejenom velmi elegantní vzhled, ale navíc i vyspělé komunikační dispozice jak po drátě, tak i bezdrátové - Ethernet, USB, Bluetooth (aptX) a kombinovaný optický/3,5 vstup. Node 2 je jednoduše obslužný player, kde kompilace playlistů je automatická. Podporovány jsou služby Spotify, Qobuz, Tidal a mnoho dalších. Být kompatibilní s MQA znamená, že potencionální uživatelé mohou jednoduše a snadno streamovat, navíc v unikátní bezztrátové kvalitě. A jaký že je ještě Node 2?  Vnímán je především jako dynamický, plastický a nezkreslený proud hudebních služeb na jedničku. Zhodnoceno jednou větou: výkon vyjadřuje nepřímou úměru vůči poměrně skromnému, nesložitému vzhledu.
Velkou operou je podpora
V případě modelu Node 2 je podporován HD audio zvuk až do rozlišení 24 bit/192 kHz. Dlužno dodat, že player přehrává hudbu z NAS formátů FLAC, ALAC, AIFF, WAV, OGG, WMA, WMA-L, AAC a MP3. Komplexní popis hovoří o podpoře síťových cloudových hudebních služeb, ale i o podpoře internetových rádií z celého světa. To vše díky Wi-Fi připojení 802.11b/g/n nebo elementu Gigabit Ethernet RJ45. Ve službě je taktéž integrované rozhraní Bluetooth 4.0 AptX, které slouží ke snadnému přehrávání z mobilních přístrojů. S akceptací vícezónového propojení je aktuální systém možné snadno a kdykoli rozšířit o další Bluesound modul.
Vizuální stránka je přesvědčivým agentem
Tento síťový model disponuje podsvíceným dotykovým panelem s ovládáním hlasitosti, s funkcí sloužící k přehrávání i pozastavení, k přechodu vzad i vpřed na další skladbu v horní sekci přehrávače. Ovládací prvek s infračerveným senzorem a funkcí učení pro jednoduché a rychlé propojení s dálkovým ovladačem TV, dále se vstupem pro externí IR senzor je na světě. Ovládání je tedy instinktivní, dotykové, přímo na jednotce. Užitečná aplikace pro Android nebo iOS (v ČJ) slouží a napomáhá komplexnímu ovládnutí, stejně jako desktop aplikace pro Windows nebo OS X (v AJ). Dodáván je v černé nebo v čistě bílé barvě, jeho povrch je saténový, matný, exkluzivně vyhlížející. Odstup signálu od šumu je -110 dB (A-weighted), přitom celkové harmonické zkreslení činí pouhých 0,005%. Rozměry modelu jsou 220 x 46 x 146 mm, přičemž váží jenom 1,12 kg.
Konektivita jako řemen
Rozlišujeme kombo vstup optický/analogový 3,5mm, USB typ A (FAT32 formátování) pro externí pevné disky a USB paměťová média, dále servisní USB mini typ B, IR senzor. Z digitální koaxiální a optický, subwoofer RCA, sluchátkový výstup 3,5 mm se samostatným zesilovačem a nepostradatelný komunikační trigger 12 V 3,5mm Jack. Bluesound Node 2 se může pyšnit oceněním EISA 2016-2017, zejména pro svoji dynamičnost, vzhled a výbavu. K mání je na pultech ve dvou elegantních provedeních, oku lahodí obě dvě varianty.
Technické parametry:
Odstup signál/šum: 110 dBA
Zkreslení THD+N: 0.005%
32-bitový převodník
Rozměry (Š x V x H): 220 x 46 x 146 mm
Hmotnost: 1,12 kg
Spotřeba (v nečinnosti): 6 Wattů
Podporované formáty:
MP3, AAC, WMA, OGG, WMA-L, FLAC, ALAC, WAV, AIFF, HRA, MQA (až 24 bit 192 KHz)
Podporované operační systémy:
Hudbu můžete přehrávat z PC s OS: Microsoft Windows XP, 2000, Vista, 7, 8, 10, Apple Macintosh
Internetové hudební služby:
Spotify, Deezer, Tidal, TuneIn, Napster, HD Tracks, Juke, Qobuz
Konektivita:
Síťová:
LAN Gigabit Ethernet RJ45
802.11 b/g/n WiFi
Vstupy analogové/digitální:
Kombo vstup optický/analogový 3,5mm, USB typ A (FAT32 formátování) pro externí pevné disky a USB paměťová média, servisní USB mini typ B, IR sensor
Výstupy analogové / digitální:
Stereo analogový 2x RCA (nastavitelný variabilní nebo fixní), digitální koaxiální a optický, subwoofer RCA, sluchátkový výstup 3,5 mm se samostatným zesilovačem, komunikační trigger 12V 3,5mm jack
Ovládání:
Apple/Android,Bluetooth , desktop aplikace pro Windows nebo OS X (anglicky), IR senzor s funkcí učení pro snadné propojení s dálkovým ovladačem TV a vstupem pro externí IR senzor.
Příslušenství:
2x nabíjecí kabel (Evropa, USA)
1x Ethernetový kabel
1x Stereo RCA kabel
1x Adaptér Optika na 3,5 mm
Operační prostředí:
od 0° C do 40° C

AirPlay Ano
Analogový audio výstup 1
Digitální optický vstup 1
Digitální koaxiální výstup 1
DLNA (UPnP) Ano
Ethernet (LAN) Ano
Internetová rádia Ano
Odstup signál / šum (dB) 110 dB
Bluetooth Ano
Podpora Spotify Ano
Podpora Tidal Ano
Wi-fi Ano
Rozsah dodávky (šxvxh) 220x46x146 mm
Hmotnost 1,12 kg

Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.
Poslat odkaz známému
Vaše jméno
E-mail na známého
Vzkaz pro známého

Splátkový prodej - Node 2 síťový přehrávač černý Bluesound

Kalkulačka splátek ESSOX

Nedávno prohlížené zboží


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.