Login

Heslo

Zapomenuté heslo


XA30 profi digitální kamera Canon


XA30 profi digitální kamera Canon

XA30 profi digitální kamera Canon

XA30 profi digitální kamera Canon

XA30 profi digitální kamera Canon

Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
39 999 Kč
Množství

Popis zboží

Canon XA30 je kompaktní profesionální videokamera s prvotřídní výbavou, která umožňuje její všestranné využití. Umožňuje natáčet Full-HD videosekvence ve výjimečné profesionální obrazové kvalitě se záznamem ve formátu Dual format (AVCHD, MP4). Dual format s výstupem do HD-SDI je ideálním formátem pro vytváření profesionálního postprocesní pro profesionální vysílání a vytváření webového obsahu. Kamera má široký dynamický rozsah a je ideální pro natáčení v profesionální kvalitě, mimo jiné včetně podnikových videí, svateb a obsahu určeného na internet, a to zejména v náročných podmínkách s vysokým světelným kontrastem.

Kamera využívá širokoúhlý HD videoobjektiv (26,8-576mm) s 20x optickým přiblížením, inteligentní 5-osovou optickou stabilizací OIS a světelností v rozsahu f / 1.8-2.8.
Objektiv je vybaven kombinací inteligentní optické stabilizace a dynamické optické stabilizace. V objektivu je zabudovaná 8 lamelová kruhová clona.
Kamera je vybavena snímačem HD CMOS Pro 1 / 2,84 "s 2,91MPix rozlišením, který spolupracuje přímo s grafickým procesorem DIGIC DV4.
Režim Wide DR (600%) a režim priority jasných tónov2 zachovávají vykreslení detailů v jasných tónech / stínech a vytvářejí tak přirozenější obraz.
Záznam ve dvou formátech: Full HD AVCHD Progressive (28 Mb / s) nebo MP4 (35 Mb / s) na 2 karty SD
Odnímatelná rukojeť s profesionálními vstupy XLR a zabudovanou infračervenou lampou
Pro pohodlné ovládání je vybaven 8,77cm (3,5 ") OLED dotykovým displejem a elektronickým hledáčkem s rozlišením 1,56MPix, který lze vyklopit o 45 °.
Pro flexibilní natáčení je vybavena elektronickým hledáčkem s rozlišením 1,56 MPix umožňujícím naklopení o 45 ° pro flexibilnější natáčení.
Zrychlený a zpomalený záznam (x2 až x1200) s režimem intervalového záznamu ve formátu MP4
O zaostření se stará systém okamžitého automatického zaostřování - Instant AF.
Zvuk se zaznamenává v profesionální kvalitě spolu s videem přímo na SDHC / SDXC paměťové karty v jednom z dvojice slotů pro paměťové karty typu SDHC / SDXC.
Pro natáčení v noci je kamera vybavena infračervenou lampou.
Kamera je vybavena vestavěnou Wi-Fi díky kterému je možné ji ovládat na dálku nebo bezdrátově sdílet vytvořen multimediální obsah.
2 konektory XLR.
S volitelným příslušenstvím je možné využívat funkce GPS.

Širokoúhlý videoobjektiv Canon HD s 20x zoomem:
Videokamera Canon XA30 je vybavena novým 26,8 mm širokoúhlým objektivem, kterým zachytíte toho více než kdykoliv předtím. Prostřednictvím 20x zoomu budete blíže k akci, přičemž dynamická optická stabilizace obrazu vyrovná pohyby v 5 směrech, díky čemuž získáte ultrastabilné videozáznamy. Díky vysoké světelnosti objektivu f / 1,8 a 8-lamelové clony s technologií EDM můžete natáčet nádherně odpichnuté záběry s dokonalým rozostřením pozadí tzv. "Bokehem".

Vylepšený senzor HD CMOS Pro 1 / 2,84 ":
Nový snímač HD CMOS Pro od společnosti Canon má 2,91 MPix efektivního rozlišení a přináší tak jedinečnou kvalitu obrazu v rozlišení Full HD. Díky zvýšené citlivosti a vylepšenému odstupu signálu od šumu vypadají především snímky pořízené při slabém světle čistší a dosahují menší míru šumu.

Flexibilní nová nastavení obrazu:
Nové nastavení obrazu vám umožní dosáhnout ještě působivější výsledky. Režim Wide DR poskytuje dynamický rozsah 600%, v jehož důsledku vznikají jasné snímky s vysokým kontrastem a zachováním detailů jasných tónů i stínů bez potřeby postprodukce. Režim priority jasných tónů reprodukuje záznamy s přirozenějšími tóny a bohatšími barvami a detaily zejména v místech s vysokou mírou jasu2, takže se skvěle hodí při scénách s jasnou oblohou a reflexními povrchy.

8,77 cm (3,5 ") dotyková obrazovka OLED a sklopným elektronický hledáček:
Kamera Canon XA30 poskytuje navzdory kompaktní velikosti mimořádně komfortní používání a ergonomii. Dotyková obrazovka OLED s rozlišením 1,23 MPix nabízí ve srovnání s ekvivalenty LCD vyšší míru pohotovosti, rozlišení, kontrastu a reprodukce barev. Elektronický hledáček s rozměrem 0,61 cm (0,24 ") má 1,56 MPix můžete vyklápět o 45 ° na lepší přizpůsobení různým polohám při natáčení.

Všestranný záznam ve dvou formátech:
Procesor DIGIC DV 4 nové generace rozšiřuje vaše možnosti. Video můžete zaznamenávat do formátu AVCHD rychlostí až 28 Mb / s v rozlišení 1 080 / 50p a k dispozici máte i MP4 formát záznamu v maximální kvalitě s datovým tokem až 35 Mb / s v rozlišení 1 080 / 50p. Díky dvěma slotem pro paměťové karty SDXC / SDHC můžete simultánně zaznamenávat soubory ve formátu MP4 ve vysoce kvalitním HD rozlišením, nebo s nižším rozlišením na jednodušší přenos souborů - ideálně v případě potřeby rychlé výměny videa. V režimech MP4 máte k dispozici možnost zaznamenávání zrychleného a zpomaleného záznamu (x2 až x1200).

Profesionální zvuk:
Canon XA30 má pokročilé ovládání zvuku. Dva konektory XLR poskytují profesionální možnost připojení

Infračervené natáčení:
Díky infračervenému reflektoru, který je vestavěný v rukojeti videokamery Canon XA30, můžete tuto kameru používat i v noci nebo při slabém osvětlení okolí - ideální pro dokumentaristy volné přírody.

Vestavěné rozhraní Wi-Fi, kompatibilita GPS:
Přenášejte videozáběry bezdrátově prostřednictvím telefonu nebo tabletu se systémem iOS, nebo prostřednictvím FTP s rychlostí až 150 Mb / s. Na dálku je možné i ovládat funkce videokamery dálkově prostřednictvím zařízení s podporou rozhraní Wi-Fi - přičemž netřeba žádné aplikace. Údaje o poloze lze zaznamenávat prostřednictvím volitelného GPS příslušenství.

Kompaktní a lehká:
Tato nenápadná kamera je ideální na natáčení v choulostivém a stísněném prostředí a díky nízké hmotnosti se snižuje únava během delšího natáčení z ruky.

Rozsah dodávky:
Digitální zrcadlovka Canon XA30:
Videokamera: Canon XA30
Akumulátor: Canon BP-820
Nabíječka: Canon CA-570 + kabel
Rukojeť: Canon HDU-1
Držák mikrofonu: Canon
Sluneční clona s krytkou: Canon
Bezdrátový ovladač: Canon WL-D89
Gumová očnice: Canon Eg
Krytka bajonetu: Canon RF-3
Vysokorychlostní HDMI kabel: Canon HTC100 / S
Datový kabel: Canon IFC-300PC / S
Stereo Audio / Video kabel: Canon STV-250N
Software: PIXELA Data Import Utility ver 2.0

Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.
Poslat odkaz známému
Vaše jméno
E-mail na známého
Vzkaz pro známého

Splátkový prodej - XA30 profi digitální kamera Canon


Nedávno prohlížené zboží


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.