Login

Heslo

Zapomenuté heslo


AH-GC20 sluchátka Globe Cruiser černá Denon


AH-GC20 sluchátka Globe Cruiser černá Denon

AH-GC20 sluchátka Globe Cruiser černá Denon

AH-GC20 sluchátka Globe Cruiser černá Denon

AH-GC20 sluchátka Globe Cruiser černá Denon

AH-GC20 sluchátka Globe Cruiser černá Denon

Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
7 999 Kč
Množství
Předchozí zboží
 
Další zboží
Kalkulačka splátek ESSOX

Popis zboží

Vysoká pohodlnost a ještě větší požitek z hudby
Bezdrátová sluchátka pro vás znamenají vysvobození – trápení se s věčně zamotanými kábly je u konce. Funkce Bluetooth zajišťuje možnost připojení jak ke smartphonu, tak k tabletu, nebo třeba notebooku. Provedení sluchátek stylem s obroučkou přes hlavu se stalo velice oblíbeným pro pohodlí, jenž poskytuje a typ circumaural znamená, že vás nebude nic při poslouchání rušit. Uzavřený akustický systém to ještě potvrzuje.

Nudné cestování? Co to je?
A kvalita zvuku u Denon Globe Cruiser AH-GC20 ještě vygradovala o nějaký ten level nahoru. Technologie aptX a potlačení šumů CVC zaručuje nezaměnitelnou kvalitu veškerých písniček. Měkké náušníky z paměťové pěny dávají jistotu, že nebudete pociťovat bolest uší i při hodinách strávených posloucháním. Jejich nejmodernější styl vás jistě zaujme a svou kvalitou vás vtáhnou do veškerých tajů tónů.

Okolní hluk (už) není překážkou
Technologie AH-GC20 je jedinečná svou schopností okolní hluk vysoce eliminovat až jej úplně „vymazat“. Každopádně vám budou nápomocné nejen při poslouchání hudby, ale také při potřebě mít klid v hlučném prostředí, nebo při telefonování. Že vás uslyší i druhá strana zajistí dva mikrofony na každé ušní mušli. A k čemu slouží CVC? Clear Voice Capture potlačuje šum, kvalita zvuku díky němu šplhá až někde k nebi a redukuje okolní nepříznivé vlivy. Navržen byl pro to, aby dodával co možná nejčistší hlas, třebaže okolní podmínky nebudou zrovna přát. Denon Globe Cruiser AH-GC20 si se vším poradí!

Výdrž baterie, která činí 20 hodin, vám dodá jistotu klidu, že se během cesty nebudete nudit díváním se z okna. A jejich nabití, zprostředkované přes notebook nebo rovnou ze zásuvky, trvá zhruba 3 hodiny. Kdyby se vám však přesto podařilo přístroj vybít dříve než byl plán, bude vám k dispozici jack 3,5 mm, díky kterému můžete připojit zdroj k Denon Globe Cruiser AH-GC20. 

Bezdrátová sluchátka na uši s redukcí hluku
Užijte si krásnou hudbu v blažené tichosti, aniž byste se museli obtěžovat s rozmotáváním kabelů. Bezdrátové sluchátka Denon Globe Cruiser AH-GC20 disponují aktivním potlačením šumu. Díky nejnovější bezdrátové technologii Bluetooth 4.0 Dual Mode, včetně Advanced Audio Coding (AAC), Sluchátka odstraní potřebu kabelů, komunikují bezdrátově se smartphonem, tabletem, i přenosným hudebním přehrávačem.

Styl a pohodlí
Díky elegantnímu a modernímu evropskému stylu sluchátka poskytují vynikající kvalitu zvuku spolu s mimořádnou schopností potlačení hluku, snižující úroveň okolního hluku o neuvěřitelných 99%. Jsou vybaveny nejnovějšími bezdrátovými technologiemi aptX, včetně aptX Low Latency a CVC (Clear Voice Capture). Sluchátkamají měkké náušníky z paměťové pěny, které poskytují extrémní pohodlí spolu s další pasivní redukcí hluku.

Bezdrátová konektivita Bluetooth 4.0 Dual Mode
Už víc nepotřebujete kabel, abyste si mohli vychutnat svou oblíbenou hudbu na přenosném zařízení. Navíc sluchátka disponují duální konektivitou pro současně dvě zařízení. Například, můžete poslouchat bezdrátově iPad nebo iPod touch a odesílat a přijímat hovory z vašeho iPhonu. AH-GC20 nabízí kompatibilitu se Siri hlasovými příkazy systému Apple, včetně hlasových pokynů pro provozní stav a životnost baterie, s výběrem 7 různých jazyků.

Aktivní potlačení hluku
S naší patentovanou technologií na aktivní potlačení hluku mohou AH-GC20 snížit nebo účinně eliminovat okolní hluk, což může být použito při přehrávání hudby, telefonování, nebo sám o sobě, abyste měli klid a pohodu v hlučném prostředí. Dva mikrofony na každé ušní mušli (jeden vnitřní, jeden venkovní), pomáhají přinést pozoruhodně jasný hlas při volání a přijímání hovorů a přispívají k mimořádnému snížení výkonu hluku.

CVC (Clear Voice Capture)
Spolu s bezdrátovým kódováním zvuku aptX s nízkou latencí, která poskytuje zvuk v kvalitě CD, jsou AH-GC20 také vybaveny propracovaným systémem redukce šumu Clear Voice Capture, který zvyšuje kvalitu zvuku a zahrnuje potlačení šumu, adaptivní ekvalizaci, automatické řízení zisku, potlačení echa, redukci šumu větru a hluku v závislosti na ovládání hlasitosti, navržený tak, aby dodával nejčistší kvalitu hlasu i v náročném hlučném prostředí.

Legendární Denon Fidelity
Díky výbavě velkých 40mm profesionální naladěných měničů využívají AH-GC20 mnoho let studia a odborných znalostí a poskytují přirozenou tónovou rovnováhu bez přehnaného zabarvení. Zatímco se v poslední době objevilo mnoho značek sluchátek, Denon má za sebou desítky let pokročilého vývoje know-how. Ve skutečnosti jsme změřili více než 4000 uší a obličejových struktur lidí, abychom zajistili, že každý nyní dostane všude nejlepší kvalitu zvuku a pohodlí.

Současný evropský design
Náušníky vybaveny paměťovou pěnou nabízejí komfortní přilnavost na ucho spolu s neunavujícím poslechem díky použití pokročilých lehkých materiálů, včetně čelních držáků z hliníkových slitin, které jsou vybaveny dvouosou rotací a lehkou polstrovanou čelenkou. Díky hmotnosti jen 255 g můžete poslouchat v pohodlí i mnoho hodin.

Exkluzivní aplikace Denon Travel Smartphone
Naše aplikace Denon Travel smartphone určená pro sluchátka Denon Globe Cruiser je perfektním doplňkem. Přinese vám dotykové ovládání s řadou funkcí. Je k dispozici ve verzi pro iOS i Android pro kompatibilitu s co nejširším spektrem modelů smartphonů.

Kompletní sada příslušenství v ceně
Přestože majitelé těchto sluchátek budou nepochybně poslouchat většinu času bezdrátově přes Bluetooth, do výbavy jsme také zahrnuli kabel sluchátek, pokud není povoleno bezdrátové použití (například v letadlech během vzletů a přistání). Sada obsahuje také 3,5mm standardní sluchátkový adaptér pro připojení k domácím a studiovým audio zařízením, stejně jako konektor adaptéru do letadla. USB Micro-B kabel vám umožní nabíjet lithium-iontovou baterii z nabíječky USB nebo z USB portu počítače. Pokud si chcete užít plných 20 hodin bezdrátového poslechu, sluchátka se dobijí pouze za 3 hodiny. Pokud je baterie vybitá a USB port pro nabíjení není k dispozici, můžete si vychutnat poslech hudby přes přiložený audio kabel. Pro sluchátka je také k dispozici luxusní brašna a příslušenství, abyste měli na cestách všechno pohromadě.

Aktivní potlačení šumu technologií CVC
Dva mikrofony
Nízká hmotnost
Vysoká výdrž baterie

Frekvence: 5 - 40 000Hz
Citlivost: 102 dB
Impedance: 100 ohmů
Výdrž baterie: 20h
Doba nabíjení: 3h
Hmotnost: 275 g
Reproduktor: průměr 40 mm

 

 

Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.

Splátkový prodej - AH-GC20 sluchátka Globe Cruiser černá Denon

Kalkulačka splátek ESSOX

Nedávno prohlížené zboží


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.