Login

Heslo

Zapomenuté heslo


SR6011 receiver AV 9.2 černý Marantz


SR6011 receiver AV 9.2 černý Marantz

SR6011 receiver AV 9.2 černý Marantz

SR6011 receiver AV 9.2 černý Marantz

SR6011 receiver AV 9.2 černý Marantz

Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
26 999 Kč
Množství

Popis zboží

V naší době již není 3D prostorový zvuk ničím neznámým či novým, co by nás kdovíjak ohromovalo. AV přijímač SR6011 disponuje takovými audio lahůdkami, jako Dolby a DTS Atmos s X surround dekódováním, samozřejmostí již nyní je také podpora 4K HDR videa. Devítikanálové zesílení aneb 9 x 185 W, technologie Bluetooth, integrované Wi-Fi a ještě mnohem více nabízí právě tato nejčerstvější novinka z produktové stáje Marantz.

Dokonalý zážitek ze zvuku
Ponor do ohromující zvukové hlubiny s tímto přijímačem je opravdu něco mimořádného. Vybavení technologiemi Dolby a DTS Atmos: X je rysem objektu, jenž si zakládá na akustické prostorovosti se schopností řídit režijní reproduktory a dodat tak výslednému efektu nekonečný, pohlcující 3D poslechový zážitek. Nabízí se tak zvuková stopa, která je reprodukována s pomocí dalších reproduktorů směrem nahoru odrazem o strop. Mega 9-kanálové zesílení pak znamená jediné – aktivní koncový uživatel si může nastavit 7.1.2 nebo 5.1.4 konfiguraci, aniž by potřeboval externí zesilovač. S využitím externího zesilovače nastavením lze rozšířit na 7.1.4, neboť model SR6011 má k dispozici 11.2 kanálové zpracování. 
Další zajímavosti hodné obdivu
Automatickou kalibraci a pokojovou akustickou korekci zvuku pomocí mikrofonu přesně pro danou místnost má na starosti Audyssey Multi EQ XT32, jenž umí analyzovat výstup každého reproduktoru (včetně subwooferu) rychlostí až 8 měřících míst, dále pak generovat nadmíru přesné digitální filtry, jenž zajišťují optimalizaci každého kanálu pro správnou odpověď domény frekvence a času.
Další ze sady těchto pokročilých inovací je Audyssey Dynamic Volume, která koriguje nepřiměřené skoky v hlasitosti (např. TV reklamy), takže poslech lze mít nastaven na nižší úrovni a vnímat stále stabilní, jasný dialog i hudbu, včetně zvukových efektů. Audyssey Dynamic EQ nabízí přesné tonální nastavení pro zřetelný rozsah na všech úrovních poslechu.
Audyssey Low Frequency upřednostňuje komplexní sortiment tonálního vyvážení i basové hloubky, bez špatného vlivu na sousedy či členy rodiny v ostatních místnostech, a nabízí vícestupňovou variantu, se kterou se lze dostat k výši kontejnmentu dle preferencí uživatele. Audyssey EQ Sub HT zase preferuje individuální DSP profil každého subwooferu v nastavení duální subwoofer nebo s konfigurací jediného subwooferu.

Výbava na jedničku
SR6011 dále nabízí Advanced Video úsek, jenž je plně kompatibilní s nejnovějším HDMI 2.0a a HDCP 2.2 specifikací, týkající se všech 8 HDMI vstupů. Disponuje 4K Ultra HD 60Hz videem, 4: 4: 4 Pure Color sub-vzorkováním, systémem High Dynamic Range (HDR), 21: 9 videem, podporou 3D a BT.2020 pass-through a je tak připraven využít 4K Ultra HD přehrávačů Blu-ray disků, set-top boxů a dalších 4K zdrojů Ultra HD. Režim Eco Mode zabezpečuje úsporu energie (Eco metr na obrazovce), přijímač lze uvést do režimu úspory energie buď snížením maximálního výstupního výkonu, nebo s low-power strategií přejít na skromnější nastavení, navíc bez jakéhokoli vlivu na výbornou zvukovou kvalitu.
Jednoduchý, inteligentní, luxusní
Tento model připomíná zakázkové řešení poptávky řady funkcí, kompatibility, integrace a kontroly - High Resolution Audio podpora, nový systém přehrávání AVR Remote, Smart TV Connectivity, Multi-Room zapojení, technologie Marantz HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module), Easy Set-up, Easy Use a další. V neposlední řadě prestiž tohoto AV modelu zvyšuje designový kovový čelní panel, který zvláště u zlatostříbrných provedení vypadá opravdu nádherně a exkluzivně.
Důležité vlastnosti:
9.2 kanálový síťový AV receiver
Dolby Atmos, DTS:X, DTS Neural:X
Streaming formátů: MP3, WMA, AAC, DSD (až 5.6MHz), FLAC 192/24, WAV, ALAC 96/24
Funkce Gapless pro formáty FLAC, WAV, ALAC a DSD
Bluetooth, Wi-Fi připojení
Podpora Airplay, Internetové rádia (vTuner), Spotify, DLNA 1.5
Plná podpora HDCP 2.2 na všech vstupech i výstupech
4K/60p a 3D video pass-through
Aplikace kompatibilní s Android/iOS/Kindle

Výkon 9 x 110 Wattů pri 8 Ohmech
Výkon 7 x 150 Wattů pri 4 Ohmech
Odstup signál/šum: 102 dB
Konektivita:
4x Kompozitní video vstup
1x Kompozitní video výstup
8x HDMI vstup
2x HDMI výstup
6x Analogový audio vstup
2x Digitální optický vstup
2x Digitální koaxiální vstup
1x Multikanál (11.2) Pre-out výstup
1x Multikanál (7.1) vstup
1x Zone Audio Pre-out výstup
2x Výstup na subwoofer
AirPlay Ano
Bluetooth Ano
Digitální optický vstup 2
DLNA (UPnP) Ano
Ethernet (LAN) Ano
Internetová rádia (vTuner) Ano
Počet kanálů 9.2
Podpora 3D Ano
Podpora DTS:X Ano
Podpora 4K Ano
Sluchátkový výstup Ano
Podpora Spotify Ano
USB vstup 1
Podpora Tidal Ne
Wi-fi Ano
Max. spotřeba: 680 W
Spotřeba v ECO režimu (vypnutý zvuk): 50 W
Spotřeba ve standby: 0,2 W
Rozměry (Š x V x H): 440 x 398 x 161 mm
Hmotnost: 12,7 kg

Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.
Poslat odkaz známému
Vaše jméno
E-mail na známého
Vzkaz pro známého

Splátkový prodej - SR6011 receiver AV 9.2 černý Marantz


Nedávno prohlížené zboží


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.