Login

Heslo

Zapomenuté heslo


YAS-203 Soundbar černý Yamaha


YAS-203 Soundbar černý Yamaha
Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
10 299 Kč
Množství

Popis zboží

Zvukový projektor 7.1 Yamaha s bezdrátovým subwooferem a celkovým výkonem 200 W. Nabízí funkci Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby z chytrého telefonu nebo tabletu, vysokou zvukovou kvalitu díky technoligii AIR SURROUND XTREME, ovládání pomocí aplikace. Ideální pro vylepšení zvuku vašeho televizoru, funkce udržování stejné hlasitosti

Celkový výkon 200 W Soundbar: 2×50 W (6 Ω, 1 kHz, 10 % THD)
Bezdrátový subwoofer: 100 W (5,5 Ω, 100 Hz, 10 % THD)

Barva: černé provedení
Možnost montáže na stěnu
Aplikace HOME THEATER CONTROLLER pro snadné ovládání jedním dotykem Ovládání základních funkcí jako např. hlasitosti, výběru vstupu a přepínání režimů nastavení
Výběr prostorových režimů je v aplikaci širší než u dálkového ovladače. K dispozici jsou režimy Movie, Music, Game, Sports, TV program.

IR opakovač pro přenos signálu dálkového ovladače TV
Funkce učení umožňující ovládání pomocí dálkového ovladače TV (zapínání a vypínání, ovládání hlasitosti a ztlumení/obnovení zvuku)
Bezdrátové streamování hudby z chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím funkce BluetoothUžívejte si hudbu z chytrého telefonu nebo tabletu bezdrátově s kompletním prostorovým zvukem zařízení YAS-203 a s podporou kódování zvuku aptX™. Výkon funkce Bluetooth je lepší než kdy předtím, zařízení nabízí kompletní šířku pásma pro kvalitu zvuku srovnatelnou s kabelovým přenosem, a to pro zdroje komprimovaného i nekomprimovaného zvuku. Díky pohotovostnímu režimu Bluetooth se navíc může zařízení YAS-203 pohodlně zapínat a vypínat automaticky.

Dekodéry: Dolby Digital, DTS, Dolby Pro Logic II
Funkce Clear Voice usnadňující poslech dialogů a vyprávění
Ekvalizér: Movie, Music, Game, Sports, TV program (K dispozici pouze v aplikaci HOME THEATER CONTROLLER)
AIR SURROUND XTREME nabízí prostorové zážitky ze sledování domácího kina. jedinečná technologie virtuálního prostorového zvuku společnosti Yamaha, která zajišťuje plný bohatý zvuk s realistickým pocitem umístění v prostoru. Ponořte se do prostorového zvuku ze všech možných audio zdrojů od hudby až po filmy a sport.

Soundbar vytváří expanzivní a čistý prostorový zvuk
Bezdrátový subwoofer s funkcí A-YST II reprodukuje hluboké basové tóny s vysokou mírou čistoty a velkým výkonemSoundbar obsahuje digitální předzesilovač a dva kuželovité reproduktory o průměru 5,5 cm (2–1/8") s velkými magnety, které zajišťují vysokou čistotu zvuku. Dokonalá konstrukce lišty umožňuje dosahovat vysoké hlasitosti pro silný a čistý zvuk, třebaže je její tělo velice úzké. Originální funkce Advanced Bass Extension Processing společnosti Yamaha umožňuje reprodukci vzhledem k velikosti jednotky až překvapivého množství basů, při poslechu si na jejich nedostatek tedy určitě nebudete stěžovat.
Tento 16cm subwoofer je vybaven velkým magnetem a konstrukcí, která vysálá zvuk směrem dopředu. Pro vysokou kvalitu zvuku využívá originálních systémů Advanced YST II a Linear Port společnosti Yamaha, díky kterým dokáže přehrávat hluboké a uhlazené basové tóny. Obvodová deska má optimální konstrukci uzemnění a zajišťuje tak stabilní napájení proudem pro perfektní basový výstup. Tento subwoofer vám zajistí silné zvukové efekty ve filmech a bohaté hluboké basy.

Bluetooth (Ver. 2.1 + EDR / A2DP, SPP)
Analogový audio vstup: 1× (cinch)
Optický digitální vstup: 1×
Digitální koaxiální vstup: 1×

Spotřeba energie hlavní jednotka (v provozu ): 26 W
Pohotovostní režim: 0,4 W
Spotřeba energie subwoofer (v provozu ): 45 W
Rozměry reproduktoru (Š x V x H) 886 × 79 (s nožičkami: 94) × 121 mm
Hmotnost: 2,9 kg

Rozměry subwooferu (Š x V x H) 290 × 292 × 316 mm
Hmotnost: 8,1 kg

Rozsah dodávky :
Dálkové ovládání
Návod

Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.

Splátkový prodej - YAS-203 Soundbar černý Yamaha

Kalkulačka splátek ESSOX

Nedávno prohlížené zboží


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.