Bosch EXPERT EXWS18V-180P aku úhlová bruska 180 mm 18 V bez aku + L-BOXX, 06019H6M00
Výkonná aku úhlová bruska s technologií BITURBO nabízí hloubku řezu srovnatelnou s 230mm bruskami při zachování kompaktních rozměrů a nižší hmotnosti
Ideální pro náročné řezání kovu, betonu, cihel i dlaždic s maximální bezpečností a komfortem
Klíčové vlastnosti
Hloubka řezu jako u 230 mm brusky v kompaktním těle
BITURBO Brushless motor pro maximální výkon s akumulátory Bosch EXPERT
Spínač PROtection pro okamžité vypnutí po uvolnění
KickBack Control pro ochranu při zaseknutí kotouče
Rychlá brzda kotouče pro vyšší bezpečnost
Soft Start a Restart Protection
Otočená hlava převodovky o 90° pro lepší manipulaci
Přídavná rukojeť s Vibration Control
Kompatibilní s Bosch Professional 18V systémem a AMPShare
Technické parametry
Napětí akumulátoru: 18 V
Průměr kotouče: 180 mm
Závit hřídele: M14
Otáčky naprázdno: 6100 ot/min
Max. otáčky: 7000 ot/min
Průměr otvoru kotouče: 22,23 mm
Hmotnost bez akumulátoru: 2,8 kg
Rozsah dodávky:
1x Bosch EXPERT EXWS18V-180P aku úhlová bruska
1x L-BOXX 238
1x ochranný kryt
1x nacvakávací kryt pro řezání
1x přídavná rukojeť Vibration Control
1x čelní kolíkový klíč
1x upínací příruba
1x upínací matice
Bez akumulátoru a nabíječky
Semi Profi hliníková řezačka polystyrenu 1350 x 330 mm + podstavec
63502151240 pilový list E-Cut Universal, dlouhý 60 mm, šíře 28 mm, 10 ks Fein