Bosch EXPERT EXWS18V2-230P aku úhlová bruska 230 mm, 2×18 V, L-BOXX, 06019L8000
Profesionální 230mm akumulátorová bruska s extrémním výkonem pro náročné řezací a brusné aplikace na stavbě i v průmyslu
Výkonná akumulátorová úhlová bruska 230 mm s technologií BITURBO Brushless
Výkon odpovídající síťovému nářadí až 2 700 W pro náročné řezání a broušení
Navržena pro profesionální použití na stavbě i v průmyslu
Klíčové vlastnosti
BITURBO Brushless motor 2×18 V pro maximální výkon
Výkon až 2 700 W s akumulátory EXPERT
Dokonale vyvážená konstrukce pro maximální kontrolu
Otočný kryt motoru pro optimální polohu při práci
KickBack Control pro zvýšenou bezpečnost
Spínač PROtection pro okamžité vypnutí po uvolnění
Inteligentní brzda pro rychlé zastavení kotouče
Kompatibilní se systémem Bosch Professional 18 V a AMPShare
Závit hřídele M14
Průměr kotouče 230 mm
Technické parametry
Objednací číslo 06019L8000
Napětí 2×18 V
Volnoběžné otáčky max. 5 000 ot - min
Průměr kotouče 230 mm
Průměr vrtání 22,23 mm
Závit hřídele M14
BITURBO Ano
Hodnota vibrací hrubování 6,2 m - s²
Hodnota vibrací broušení 2,5 m - s²
Nepřesnost K 1,5 m - s²
Rozměry balení 395 × 607 × 238 mm
Rozsah dodávky:
1x Bosch EXPERT EXWS18V2-230P (06019L8000)
1x XL-BOXX 232 (1 605 438 1KD)
1x Vložka (1 600 A03 82U)
1x Přídavná rukojeť s tlumením vibrací (1 602 025 0BZ)
1x Rychloupínací matice SDS (1 603 340 031)
1x Upínací matice (1 603 340 040)
1x Kolíkový klíč (1 607 950 048)
1x Upínací příruba (2 605 703 014)
1x Ochranný kryt (1 600 A03 82A)
1x Nacvakávací ochranný kryt na řezání – kov (1 619 PS3 681)
1x Prachový filtr (1 600 A02 D69)
Dodáváno bez akumulátorů a nabíječky
Bosch EXPERT EXWS18V2-230P aku úhlová bruska 230 mm bez aku, 2×18 V, L-BOXX, 06019L8000