Bernardo Standard DK12-200/D4 sklíčidlo 4-čelisťové, DIN 55029, litinové, 21-0833F
Klíčové vlastnosti
4čelisťové sklíčidlo s tělem z vysoce kvalitní litiny
Přímá montáž Camlock podle DIN 55029
Vhodné pro konvenční soustruhy
Včetně otočných a vrtaných čelistí pro různé způsoby upínání
Součástí je upínací klička a upevňovací prvky
Technické parametry
Průměr: 200 mm
Kužel: D4
Průměr D1: 63,526 mm
Průměr D2: 82,6 mm
Průměr D3: 60 mm
Výška H1: 90 mm
Max. otáčky: 2 000 ot./min
Hmotnost: 19 kg
Rozsah dodávky:
1x Bernardo 4čelisťové sklíčidlo DK12-200/D4
1x sada (4 ks) otočné čelisti s vnitřním odstupňováním
1x sada (4 ks) vrtané čelisti s vnějším odstupňováním
1x upínací klička
1x sada upevňovacích šroubů/čepů dle typu sklíčidla
Flex DW 45 18.0-EC M/2.5 Set aku stavební šroubovák 18V 2x2,5Ah, 466824