Login

Heslo

Zapomenuté heslo


Cold Plus SAGE SJE530 odšťavňovač nerez


Cold Plus SAGE SJE530 odšťavňovač nerez

Cold Plus SAGE SJE530 odšťavňovač nerez

Cold Plus SAGE SJE530 odšťavňovač nerez

Cold Plus SAGE SJE530 odšťavňovač nerez

Cold Plus SAGE SJE530 odšťavňovač nerez

Cold Plus SAGE SJE530 odšťavňovač nerez

Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
5 899 Kč
Množství

Popis zboží
Odstředivý odšťavňovač • příkon 1 200-1 300 W • 2 rychlosti otáček • 2l nádoba na šťávu s víkem a oddělovačem pěny • 88mm široký plnicí otvor • pletené mikrosíto z nerezové oceli • technologie Cold Spin • ochrana proti přetížení • rozměr 44,8 × 21,9 × 33,4 cm
 
SAGE SJE530
Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy připravíte snadno a rychle pomocí odšťavňovače SAGE SJE530 s technologií Cold Spin. Tato technologie umožňuje zachovat maximální poměr vitamínů díky nízké teplotě při zpracování. I s tvrdšími kousky ovoce a zeleniny si poradí motor o příkonu 1 200-1 300 W. Minimalistický a úsporný design spotřebiče nabízí rozměr 44,8 × 21,9 × 33,4 cm. Pro ovládání slouží otočný volič, pomocí kterého nastavíte jednu ze 2 rychlostí odšťavňování. Otočením do pozice Low zvolíte nízkou rychlost pro měkké ovoce a zeleninu. Pro tvrdší kousky je vhodné otočit ovladač do pozice High s vysokou rychlostí.
 
Maximální filtrace
Odšťavňovač Sage je vybaven 2l nádobou na šťávu s víkem. Do 8,8 cm širokého plnicího otvoru lze vkládat přímo celé ovoce, jako např. jablka a hrušky. Maximální výtěžnost šťávy umožňuje její filtrace přes pletené mikrosíto z nerezové oceli. Pletené mikrosíto vyrobené v Itálii je opatřeno ostřím zpevněným titanem. Velkou výhodou je možnost všech odnímatelných částí mýt v myčce nádobí. Bezpečnostní systém spotřebiče se stará o to, aby nemohlo dojít ke spuštění, pokud nebude správně sestaven. Zároveň je vybaven ochranou proti přetížení
 
Technologie Cold Spin zachová maximální poměr vitamínů
Nabízí 2 možnosti nastavení rychlosti odšťavňování
Šťávu zachytává 2l nádoba opatřená víkem a separátorem
Plnění usnadňuje široký 8,8cm otvor
Pletené mikrosíto propustí maximální množství šťávy
Bezpečnost zajišťuje ochrana proti přetížení
 
Díky technologii Cold Spin nedochází k vyššímu tepelnému zatížení potravin o více než 1°, proto je možné zachovat ve šťávě maximální poměr vitamínů.
 
Stylový design a kvalitní provedení
Robustní kovové provedení spotřebiče ve spojení s nejmodernějšími technologiemi se stane ozdobou vaší kuchyňské linky. Každý detail spotřebiče se pyšní dokonalým zpracováním z vysoce kvalitních materiálů. Proto je Sage přímo předurčen pro časté a dlouhodobé použití i v nejnáročnějších domácnostech.
 
Široký plnicí otvor
Odšťavňovač je vybaven širokým otvorem pro plnění o průměru 8,8 cm, do kterého lze vložit přímo celé pomeranče, jablka i hrušky. Díky extra velkému otvoru se nemusíte zdržovat krájením ovoce na menší kousky. Otvorem vložíte zvolený druh ovoce či zeleniny do zapnutého odšťavňovače a pomocí přítlaku stlačujete pomalu dolů.
 
Extra velká nádoba
Nezbytné příslušenství představuje extra velká nádoba na šťávu s víkem a zabudovaným oddělovačem pěny. Díky takto obrovské nádobě o objemu 2 litry můžete mít vždy při ruce skvělý zdravý nápoj pro celou rodinu. Pro odšťavňování přímo do sklenice lze využít hubice nasazené na vývod šťávy.
 
Maximální výtěžnost šťávy
Pleteným mikrosítem z nerezové oceli s ostřím zpevněným titanem proteče maximální množství šťávy. Pro efektivní odšťavňování je vhodné vyčistit síto po každém použití.
 
Počet rychlostí 2
Příkon odšťavňovače 1300 W
Nádoba na šťávu 2 l
Nerezový filtr Ano
Typ odšťavňovače odstředivý
Rozměry balení (šxvxh) 41x52x33 cm
Hmotnost balení 7,9 kg
Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.

Splátkový prodej - Cold Plus SAGE SJE530 odšťavňovač nerez

Kalkulačka splátek ESSOX

Nedávno prohlížené zboží


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.