Login

Heslo

Zapomenuté heslo


EA 860 E Latte Smart One-Touch-Cappuccino kávovar Krups


EA 860 E Latte Smart One-Touch-Cappuccino kávovar Krups

EA 860 E Latte Smart One-Touch-Cappuccino kávovar Krups

EA 860 E Latte Smart One-Touch-Cappuccino kávovar Krups

EA 860 E Latte Smart One-Touch-Cappuccino kávovar Krups

EA 860 E Latte Smart One-Touch-Cappuccino kávovar Krups

EA 860 E Latte Smart One-Touch-Cappuccino kávovar Krups

Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
16 199 Kč
Množství
Předchozí zboží
 
Další zboží
Kalkulačka splátek ESSOX

Popis zboží

OD CHYTRÉHO TELEFONU AŽ K ŠÁLKU KÁVY
S nekonečnými možnostmi pro nastavení vlastních nápojů Vám KRUPS Latte Smart vkládá celý kávový svět do rukou. Tento kávovar s možností ovládání přes chytrý telefon prostřednictvím Bluetooth technologie pomáhá vytvořit dokonalý nápoj od krémového cappuccina až po nadýchané latte. A to vše v pohodlí domova a jedním dotykem. Speciálně vyvinutá aplikace umožňuje jednoduché ovládání kávovaru a nabízí širokou škálu možnosti na dosah ruky. Připravte si lahodné nápoje plně přizpůsobené Vaší chuti. Uložte si své oblíbené nápoje, abyste si je příště mohli snadno a rychle zvolit. Milovníci kávy určitě ocení přístup k exkluzivním novinkám a informacím ze světa kávy. Dále můžete hodnotit a zaznamenávat si Vaše oblíbené druhy kávových zrn, obdržíte oznámení o údržbě kávovaru, přístup k uživatelské příručce a mnohem více. KRUPS Latte Smart: budoucnost kávy na dlani.

SPUSŤTE PŘÍPRAVU SVÉHO NÁPOJE Z MÍSTA, KDE SE PRÁVĚ NACHAZÍTE
Neomezené možnosti a nekompromisní pohodlí: přizpůsobte si nápoj svým potřebám a užijte si jeho přípravu jediným dotykem na Vašem chytrém telefonu, a to kdekoliv.

ŠIROKÁ ŠKÁLA NÁPOJŮ
Ristretto, espresso, caffé lungo, cappuccino, nebo i lahodné latte. KRUPS Quattro Force technologie vytváří nápoje s jedinečnou chutí a s rozdílem, který můžete ochutnat.

PRIVILEGOVANÉ A EXKLUZIVNÍ INFORMACE ZE SVĚTA ESPRESSA
Sekce Novinky Vám nabízí přístup k exkluzivním informacím o světě kávy, zahrnující rozhovory a rady od profesionálních baristů, recepty na bázi kávy a celou řadu zpráv ze světa milovníků kávy.

EXKLUZIVNĚ NAVRŽENÁ APLIKACE
Bluethooth technologie s nízkou energetickou spotřebou umožňuje komunikaci mezi Vaším chytrým telefonem a kávovarem prostřednictvím Latte Smart aplikace vytvořené společností KRUPS, která je k dispozici pro mobilní telefony s operačním systémem iOS 7 and Android 4.3.

ZAZNAMENEJTE SI SVOJE PREFERENCE
Uložte si až 10 svých oblíbených nápojů s chytrou technologii, která Vám umožňuje si přizpůsobit velikost nápoje, jeho sílu, množství mléka či pěny. Vytvořte si svůj dokonalý nápoj a zopakujte ho díky široké škále funkcí a nastavení, které povznesou Váš prožitek z kávy.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ A APLIKACE
Sekce s uživatelskou příručkou Vám poskytuje užitečné informace o tom, jak nejlépe používat kávovar pro dosažení optimálního výsledků v šálku. Pomůže Vám s úpravou nastavení, nabídne užitečná videa, sdělí Vám upozornění o údržbě kávovaru a mnohem více, vše z Vašeho chytrého telefonu.

QUATTRO FORCE
Nově vyvinutá technologie Quattro Force se zaměřuje na čtyři hlavní faktory, které jsou obzvláště důležité pro přípravu kávy:

Nový, extrémně odolný Activespeed mlýnek dokáže ušetřit až 20 % času při každém mletí a díky vysoce kvalitním materiálům se vyznačuje také velkou životností.
Spařovací jednotka kompaktního Thermoblock ® byla vyvinuta tak, aby vaše káva měla vždy tu správnou teplotu. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku.
Funkce Ultraflat Tamping je důležitá pro správnou extrakci kávy. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním hydraulicky pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2 a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.
Latte Smart je navíc vybaven funkcí AutoClean. Tato funkce zaručí, že po každé přípravě nápoje dojde k vyčištění vnitřních částí thermoblocku. To nejen zvyšuje životnost kávovaru, ale i snižuje aktivní údržbu na minimum.

Každý KRUPS se čistí sám
Kávovary KRUPS mají volbu automatického čistění nebo zahájení čištění spařovací komory na přání. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, seřizovat, odmašťovat nebo promazávat. Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a v klidu si vychutnáváte svou kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.

Oprava produktu po dobu 10 let
Navržen pro snadnou opravu
Nízké náklady pro rychlé dodání náhradních dílů po dobu 10 let
6500 servisních center po celém světě

Provedení espressa automat
Typ volně stojící
Tlak čerpadla
Espressa mohou mít vysoký pracovní tlak 9–19 bar a nebo jsou nízkotlaké do 2 bar. Pro přípravu kvalitního espressa by měl být tlak u přístrojů pro domácnost okolo 15 bar.
15 bar
Displej    ano
Použití kapslí    kapsle nelze použít
Funkce
Nastavení síly kávy    Ano
Nastavitelná teplota kávy    Ano
Použití mleté kávy    Ano
Použití zrnkové kávy    Ano
Čištění a odvápnění    čištění
Tryska na páru    Ano
Zásobník na mléko    Ano
Cappuccino a Caffe Latte jedním stiskem    Ne
Objem
Objem zásobníku na vodu    1.7 l
Objem zásobníku na zrn. kávu    270 g
Příkon espressa    1450 W
Barva    stříbrná
SMART    Ano
Rozměry
Šířka výrobku    27.7 cm
Výška výrobku    37.1 cm
Hloubka výrobku    47.4 cm
Hmotnost výrobku    7.3 kg
Šířka balení    28.7 cm
Výška balení    38.1 cm
Hloubka balení    48.4 cm
Hmotnost balení    9.8 kg

Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.

Splátkový prodej - EA 860 E Latte Smart One-Touch-Cappuccino kávovar Krups

Kalkulačka splátek ESSOX

Nedávno prohlížené zboží


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.