Truhlářská spodní frézka Proma TFS-1000/30
Mnohostranné použití frézky
Výšková aretace vřetene s možností nastavení v úhlu až 45°
Vysokootáčkové vřeteno stroje o průměru 30 mm je uloženo v bezúdržbových ložiscích
Náklon a výškové nastavení vřetene, umožňuje variabilní použití širokého spektra nástrojů
Robustní pracovní plocha litinového pracovního stolu frézky
Stabilní pojezdový vozík s vodícím pravítkem
Možnost broušení materiálu brusným válcem
Pojezdový vozík s přesně opracovaným povrchem
Přítlačné prvky pro snadnější obrábění
Dostatečně velká ovládací ruční kola s přehlednou stupnicí
Hlavní vypínač s jištěním motoru a nouzovým vypínačem
Cenově příznivé a s trvalou hodnotou
Technické parametry:
Příkon [W]: 2 800
Napájecí napětí [V] / [Hz]: 400 / 50
Průměr vřetene [mm]: 30
Zdvih vřetene [mm]: 100
Délka vřetene [mm]: 100
Náklon vřetene [°]: +5 ÷ -45
Průměr otvoru ve stole [mm]: 200
Max. průměr nástroje pod stolem [mm]: 180
Max. průměr nástroje nad stolem [mm]: 180
Otáčky vřetene (4 st.) [U.min-1]: 1 800 / 3 000 / 6 000 / 9 000
Velikost pracovního stolu [mm]: 1 000 x 360
Výška stolu [mm]: 900
Rozměr pojezdového stolu [mm]: 1 000 x 240
Délka pojezdu [mm]: 1 200
Průměr prstenu stolu [mm]: -
Průměr odsávacího hrdla [mm]: 100
Hlavní rozměry stroje [mm]: 1 150 x 730 x 1 155
Hmotnost [kg]: 218
Proma TFS-1000/30 truhlářská frézka 25005111
2608587116 děrovka diamantová M14 na dlažbu 22 mm Bosch
Bosch List PRO Thick Metal Demolition S1130CF 1,6 × 22 × 225 mm, 100 ks, 2608659003
2608587114 děrovka diamantová M14 na dlažbu 16 mm Bosch