PROTECO elektrický plotostřih 600W (51.06-PL-600) s otočnou rukojetí je ideálním pomocníkem pro úpravu živých plotů v každé zahradě
Motor o příkonu 600W pohání lištu s pracovním záběrem 61cm, která plně postačuje pro úpravu většiny živých plotů
Třída ochrany II
Provozní napětí 230 - 240 V ~ 50 Hz
Příkon 600 W
Stupeň krytí IP 20
Hladina akust. tlaku (LPA): 88,58 dB (A)
Hladina akust. výkonu (LWA): 96,54 dB (A)
Počet zdvihů protiběžných nožů 1600/min (naprázdno)
Rozteč zubů 15 / 20mm
Délka lišty 610 mm
51.06-PL-600 plotostřih 600 W, 610 mm PROTECO
BGS 9655 nástavec pro nýtovací matice M6 / M8 / M10
2608570103 upínací kleština 6x24 mm Bosch