Koaxiální model pro práci s LCD/LED elektronikou a polovodiči
Modely OZC 5 jsou velmi robustní a snadnou ovladatelné trinokulární stereomikroskopy s ovládáním zoomu na obou stranách a koaxiálním osvětlením. Díky tomu poskytují nadprůměrný obraz s vynikajícím kontrastem a ostrostí.
Noha stativu je masivní a díky tomu extrémně stabilní.
Ideální uplatnění najdou tyto mikroskopy v oblasti kontroly, monitorování a měření při výrobě LCD a LED komponentů, kde je potřeba koaxiální osvětlení.
Paralelní optický systém umožňuje práci bez unavování očí. Navíc je při zvětšení pomocí zoomu potřeba jen nepatrné doostření.
Dále tento mikroskop poskytuje precizní rozlišení, extra velké zorné pole a absolutně věrné barvy.
Tyto modely nabízejí dokonalý pracovní komfort díky extra velké pracovní vzdálenosti, jež poskytuje velkou pracovní plochu.
Množství okulárů a dalších příslušenství usnadňuje používání při všech běžných úkolech v oblasti profesionální stereomikroskopie.
Jedním z centrálních prvků této série variabilních a zároveň robustních mikroskopů je stabilní a přesně nastavitelný mechanismus. Ten ještě podtrhuje funkční a ergonomická konstrukce.
Optický systém: Paralelní
Tubus: Trinokulární
Okulár: HSWF 10x / ø 23mm
Objektiv: 1,8x / 6,5x
Osvětlení: 2W LED (dopadající světlo) (koaxiální)

OZC 583 koaxiální mikroskop KERN

SC-HTE200 soundbase 2.1 Bluetooth, NFC, HDMI Panasonic

MOTSA07EL elektronický trezor PowerPlus

HSWM10000 hlásič úniku vody ABUS

Ritter Icaro 5 elektrický kráječ kovový

Starmix TT 1800E osoušeč rukou

Klempířská páječka set pro 2kg PB láhev

G 80/31 C.4 pečící trouba Steba

139940 vytrhávač plevele Light bílý Fiskars

SV 2 Sous Vide univerzální vařič Steba
 © 2005-2025 Ivo Grandič - půjčovna a prodej profesionálního elektrického a ručního nářadí, obchod pro kutily i profesionály - Břeclav, jižní Morava.
© 2005-2025 Ivo Grandič - půjčovna a prodej profesionálního elektrického a ručního nářadí, obchod pro kutily i profesionály - Břeclav, jižní Morava.