Měřiče uzemnění jako nové Fluke 1623-2 a 1625-2 jsou nepostradatelnými nástroji pro vyhledávání závad
Přispívají k maximalizaci použitelnosti vybavení a snižují riziko zásahu elektrickým proudem
Pokud poruchové proudy nenajdou cestu k zemi přes řádný a udržovaný systém uzemnění, mohou při hledání cesty projít i lidským tělem
Pokud není přítomno správné uzemnění, zvyšuje se tak pravděpodobnost poruch při provozu. Bez efektivního uzemnění může u elektrických přístrojů docházet k poruchám přístroje, problémům činitele harmonického zkreslení a účiníku, a také k různým sporadickým chybám. Studie ukazují, že 25 % problémů s kvalitou sítě je důsledkem nedostatečného uzemnění.
Automatické zaznamenání a ukládání údajů - kvůli USB přenosu dat je zadávání dat zbytečné a eliminují se chyby zápisu
Automatická regulace frekvence (AFC) - identifikuje stávající interferenci a vybere vhodnou měřicí frekvenci pro minimalizování vlivu interference a získání spolehlivějších hodnot uzemnění.
Rychlejší nastavení - barevné kabely usnadňují identifikaci a použití kabelových bubnů a připojovacích kabelů s možností ukotvení do země
Rozměry (šxdxv) 133x250x187 mm
Hmotnost 1,1 kg
Rozsah dodávky:
1623-2 EGT
Uživatelská příručka na CD
USB kabel
Poutko pro nošení
1623-2 tester uzemnění 4325155 Fluke
Steinel L 265 LED venkovní svítidlo se senzorem 007898
PCA-1267 čtyřhranná trubice 50 mm se závlačkou Portable Winch
Akumulátorová pracovní svítilna 120 LED Eufab
Hustilka pneumatik s manometrem Magg
4-dílná sada pro domácí vodárny Matrix