Login

Heslo

Zapomenuté heslo


Sonel MPI-540 tester elektrických instalací a hromosvodů


Sonel MPI-540 tester elektrických instalací a hromosvodů

Sonel MPI-540 tester elektrických instalací a hromosvodů

Sonel MPI-540 tester elektrických instalací a hromosvodů

Sonel MPI-540 tester elektrických instalací a hromosvodů

Sonel MPI-540 tester elektrických instalací a hromosvodů

Sonel MPI-540 tester elektrických instalací a hromosvodů

Sonel MPI-540 tester elektrických instalací a hromosvodů

Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
60 990 Kč
Množství

Popis zboží

Multifunkčnost přístroje MPI 540 dokazuje, že jeden přístroj může být použit k provedení všech nezbytných měření specifikovaných normou ČSN 33 2000-6 ed. 2. Pro okamžité vyhodnocení korektnosti testované instalace mohou být uživatelem zadány limity pro jednotlivé měřicí procedury.
Po ukončení měření přístroj jasně pomocí ikon indikuje zda výsledek měření vyhovuje požadavkům standardu či nikoli. K dispozici jsou následující měření:

Hlavní funkce:
7“ grafický dotykový displej pro snadnou obsluhu a čtení. Díky tomu budou naměřené hodnoty a notifikace přístroje dokonale viditelné. Displej má širokou škálu nastavení kontrastu tak aby uživateli umožnil snadné odečítání jak v tmavších místech, tak i v slunečném prostředí.
Výrazně rychlejší měření impedance zkratové smyčky v obvodech s prvky RCD. Doba měření byla zkrácena z 30 sekund na cca. 4 sekundy. Jedná se o více než šestinásobné zrychlení, které přímo zkracuje čas všech měření a celý proces je tak efektivnější.
Bezprecedentní schopnost provádět všechna měření pomocí napájení ze sítě. S přístrojem MPI 540 se nemusíte obávat, že se baterie vybije před koncem měření. Nepřetržitá měření lze provádět pomocí adaptéru dodávaného s přístrojem. Navíc skrze 12V vstup lze přístroj dobíjet např. ze zapalovačové zásuvky ve vašem automobilu či pomocí powerbanky.
Nová Li-Ion baterie zajišťuje autonomní provoz až 8 hodin. Baterie netrpí tzv. paměťovým efektem, nabízí velkou kapacitu a vysoký výkon. Úplné nabití prázdné baterie přitom zabere pouze okolo 2 hodin.
Rozšířená paměť umožňuje uživateli vytvořit úplnou strukturu měření pro testovaný objekt se schopností popsat objekty a body. Každý bod tak může mít svou vlastní historii měření. To umožňuje uživateli rychle posoudit, jak se výsledky testovaného objektu mění rok od roku.
Vestavěný kalkulátor energetických ztrát zajišťuje rychlý odhad potenciálních nákladů v důsledku nízké kvality napájecí sítě. Kalkulátor aktivního energetického tarifu navíc poskytuje rychlé vyhodnocení ekonomicky nejvýhodnějšího tarifu.
Bezdrátové technologie Wi-Fi a Bluetooth. Tyto technologie se používají pro přenos dat, programování měřiče, spolupráci s mobilními aplikacemi, cloudem, čtečkou čárových kódů, BT sluchátky a s dalšími budoucími technologiemi.
Měření impedance smyčky s rozlišením 0,001 Ω. Může být prováděno v elektrických instalacích po celém světě, v obvodech L-PE, L-N nebo L-L. Očekávaný zkratový proud se vypočítá automaticky na základě naměřeného napětí nebo jmenovitého napětí zvoleného uživatelem. Měření se provádí proudem cca. 23 A za polovinu doby, což zajišťuje vysokou přesnost. Uživatel může také měřit smyčku v systémech s RCD prvky, aniž by došlo k jejich vybavení v krátké době (asi 4 sekundy).

Testování RCD chráničů. Přístroj je uzpůsoben pro testovaní všech typů chráničů AC, A, F, B, B+, standardní, selektivní a krátkodobě zpožděné s nominálním proudem od
10 mA do 1000 mA. Další jedinečnou funkcí je pak souběžné měření vybavovacího času a proudu během jediné měřicí procedury.

Měření izolačního odporu. Přístroj nabízí nastavení pěti zkušebních napětí: 50 V, 100 V, 250 V, 500 V a 1000 V. Bezpečnost uživatele je zajištěna automatickým vybitím zkoušeného objektu po ukončení nebo přerušení měření. Měřicí rozsah je až 10 GΩ. Měření může být také prováděno přímo v zásuvkách za použití adaptéru s jednofázovou zástrčkou. Ve vícefázových obvodech lze použít jedinečný adaptér AutoISO-1000C, který umožňuje automaticky provádět požadovaná měření na vícežilových kabelech.

Měření zemního odporu. Měření zemního odporu může být provedeno metodami: 3 nebo 4vodičová, 3vodičová + kleště nebo klešťovou metodou (princip přijímacích a vysílacích kleští). Přístrojem je také možné měřit rezistivitu půdy Wennerovou metodou.

Měření kontinuity pospojování a ochranného vodiče. Uživatel může provádět měření proudem 10 mA a bzučákem nebo proudem 200 mA tekoucím v obou směrech (zkouška kontinuity ochranného vodiče v souladu s požadavky standardu) včetně kompenzace odporu elektrického vedení.

Tester sledu fází a směru otáčení hřídele motoru. Přístroj umožňuje zkontrolovat směr fáze. Pro usnadnění měření můžete použít volitelné adaptéry pro třífázové zásuvky 16, 32 a 63 A. Jedinečnou vlastností je také měření směru otáčení hřídele motoru. Tato funkce je velmi užitečná pro kontrolu třífázových motorů po jejich generální opravě.

Měřeni intenzity osvětlení. Pomocí volitelné externí sondy pro měření intenzity osvětlení přístroj změníte na profesionální luxmetr třídy A nebo B a lze s ním provádět měření v souladu se standardem EN 12464 a to včetně nouzového osvětlení.

Rozsah dodávky:
Adaptér WS-03 s tlačítkem START se zástrčkou UNI-SCHUKO WAADAWS03
Zkušební kabel 1,2 m, červený, 1 kV (zdířky na banánky) WAPRZ1X2REBB
Zkušební kabel 1,2 m, modrý, 1 kV (zdířky na banánky) WAPRZ1X2BUBB
Zkušební kabel 1,2 m, žlutý, 1 kV (zdířky na banánky) WAPRZ1X2YEBB
Zkušební kabel 1,2 m, černý, 1 kV (zdířky na banánky) WAPRZ1X2BLBBN
Zkušební kabel 15 m, modrý, pro MRU (na bubnu) WAPRZ015BUBBSZ
Zkušební kabel 30 m, červený, pro MRU (zdířky na banánky, na bubnu) WAPRZ030REBBSZ
USB kabel WAPRZUSB
Krokosvorka, červená, 1 kV, 20 A WAKRORE20K02
Krokosvorka, modrá, 1 kV, 20 A WAKROBU20K02
Krokosvorka, žlutá, 1 kV, 20 A WAKROYE20K02
Krokosvorka, černá, 1 kV, 20 A WAKROBL20K01
Zkušební hrot, červený, 1 kV (zdířka na banánek) WASONREOGB1
Zkušební hrot, modrý, 1 kV (zdířka na banánek) WASONBUOGB1
Zkušební hrot, žlutý, 1 kV (zdířka na banánek) WASONYEOGB1
Zkušební sonda kontaktu se zemí (tyč), 30 cm WASONG30
Napájecí adaptér se závitem M4/M6 (5 ks) WAADAM4M6
Napájecí zdroj Z7 WAZASZ7
Síťový kabel se zástrčkou IEC C7 WAPRZLAD230
Kabel pro nabíjení baterie ze zásuvky zapalovače cigaret vozidla (12 V) WAPRZLAD12SAM
Transportní pouzdro L2 WAFUTL2
Závěsné popruhy L2 (sada) WAPOZSZEKPL
Baterie Li-Ion 11,1 V 3,4 Ah WAAKU15
MicroSD karta
Flexibilní kleště F-3A (Φ=120 mm) WACEGF3AOKR
PC software: Sonel Reader WAPROREADER
PC software: Sonel Analiza WAPROANALIZA4
Kalibrační list

Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.
Poslat odkaz známému
Vaše jméno
E-mail na známého
Vzkaz pro známého

Splátkový prodej - Sonel MPI-540 tester elektrických instalací a hromosvodů

Kalkulačka splátek ESSOX

Nedávno prohlížené zboží


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.