Rozměry (vxdxš) 202x70x40 mm
Rozsah měření střídavého proudu 0 A - 400 A
Rozsah měření střídavého napětí 0 V - 600 V
Rozsah měření stejnosměrného proudu 0 A - 400 A
Rozsah měření stejnosměrného napětí 0 V - 600 V
Frekvenční rozsah 50 Hz - 60 Hz
Základní přesnost ±2,0 %
Displej (druh, velikost, řádky/znaky/rozlišení) 4000 segmentů
Rozsah rozevření pro proudové kleště 27 mm
Rozsah měření odporu 0 - 40 MΩ
Napájení 2x baterie AAA 1,5 V
Kategorie přepětí CAT III 600 V
Hmotnost (hodnota) 254 g
Vybavení
Displej: 4000 segmentů
CAT III 600 V
Až 400 A
Vlastnosti
Měření proudu, napětí a odporu
Akustická kontrola průchodu
Měření relativní hodnoty
Automatická i manuální volba rozsahu měření
Integrovaná paměť naměřených hodnot (Data Hold, MIN/MAX)
Analogový bargraf
Automatické vypnutí
Funkce podsvícení
Rozsah dodávky:
Proudové kleště ACDC-400-D
Sada měřících kabelů
2 x baterie AAA 1,5 V
Přepravní taška
Návod k obsluze
ACDC-400-D klešťový ampérmetr Beha Amprobe
ST 750 A, VDE tester 050320 Benning