Aku prostřihovač plechu 1,6 mm Milwaukee M12 FNB16-402X, 4933479619
První 12V prostřihovač plechu s maximální kapacitou řezu v měkké oceli: 1,6 mm, v nerezové oceli: 1,2 mm, v hliníku: 2,1 mm
S hmotností pouhých 1,6 kg (včetně 6,0Ah akumulátoru) je to nejlehčí akumulátorový prostřihovač plechu na trhu, který však dokáže překonat i 18V konkurenty s uhlíkovými motory
Změna směru řezu po 90° bez použití nástrojů
Výměna matrice i razníku bez použití nářadí
Vak na sběr třísek pro čisté pracovní prostředí
LED osvětlení vaši pracovní plochy pro lepší viditelnost
Integrovaný háček na opasek a bod pro upnutí závěsu nářadí
Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M12™ MILWUKEE®
Napětí /Typ Aku: 12 V /Li-Ion
Počet akumulátorů: 1 ks
Počet zdvihů: 1,400 - 2,200 zd./min
Šířka drážky: 5 mm
Nejmenší rádius: 40,7 mm
Průměr startovacího otvoru: 21 mm
Maximální tloušťka plechu hliník až 250 N/MM2: 2,1 mm
Maximální tloušťka plechu ocel 400 N/MM2: 1,6 mm
Maximální tloušťka plechu ocel 600 N/MM2: 1,2 mm
Maximální tloušťka plechu ocel 800 N/MM2: 0,7 mm
Hmotnost: 1,6 kg
Rozsah dodávky:
1x kufr HD box
1x akumulátor M12 B4 (4,0 Ah)
1x nabíječka C12 C
Milwaukee M12 FNB16-402X aku prostřihovač plechu 1,6 mm, 1x 4,0 Ah
PCA-1282 záchytný hák 7 mm (5/16') s pojistkou a 3 řetězovými spoji Portable Winch
Bosch sada bezdrátového nabíjecího pouzdra vč. nabíječky baterií a měniče napětí
63127802010 jádrový vrták Ultra 75 ze slinutého karbidu s upínáním Weldon, průměr 45 mm Fein
TruTool F 300 aku uzavírač 2x 4,0 Ah 18 V Li-ion Trumpf