Bezuhlíková aku hřebíkovačka Milwaukee M18 FN16GA-0X
Vynikající výkon pro důsledné osazení hřebíků na povrch tvrdého dřeva
Technologie Ready to Fire eliminuje dobu rozběhu mezi jednotlivými nástřely
Zajišťuje upevnění materiálu menšími otvory a pečlivé zakončení
Malá kontaktní konzola umožňuje aplikaci hřebíků v ostrém úhlu
Zámek Dry-Fire zastaví nastřelování pokud v zásobníku nezůstanou žádné hřebíky
Nastřelí až 1 200 hřebíků na jedno nabití akumulátoru 2.0 Ah REDLITHIUM™
Rychlý přístup a snadné uvolnění při zaseknutí
LED pracovní světlo osvětluje pracovní plochu pro lepší umístění hřebíků
Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®
Hmotnost vč. aku (EPTA) 3,3 kg (M18 B2)
Úhel pro kompletaci 20°
Kapacita zásobníku hřebíky 110
Průměr hřebíků 1,6 mm
Rozměr hřebíků 32 - 64 mm
Rozsah dodávky:
Kufr HD box
Bez aku a nabíječky
Milwaukee M18 FN16GA-0X aku hřebíkovačka 32-64 mm bez aku 4933478094
Format 7423932000 stopková hrubovací fréza tvrdokov pr. 20 mm Z4, dlouhá, dle výrobní normy, TiAlN, typ HR, stopka HB