Bezuhlíková aku hřebíkovačka Milwaukee M18 FN18GS-202X
Vynikající výkon pro důsledné osazení hřebíků na povrch tvrdého dřeva
Technologie Ready to Fire eliminuje dobu rozběhu mezi jednotlivými nástřely
Zajišťuje upevnění materiálu menšími otvory a pečlivé zakončení
Malá kontaktní konzola umožňuje aplikaci hřebíků v ostrém úhlu
Zámek Dry-Fire zastaví nastřelování pokud v zásobníku nezůstanou žádné hřebíky
Nastřelí až 1 200 hřebíků na jedno nabití akumulátoru 2.0 Ah REDLITHIUM™
Rychlý přístup a snadné uvolnění při zaseknutí
LED pracovní světlo osvětluje pracovní plochu pro lepší umístění hřebíků
Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®
Hmotnost vč. aku (epta) 3,1 KG (M18 B2)
Úhel pro kompletaci 0°
Kapacita zásobníku hřebíky 110
Průměr hřebíků 1,2 mm
Rozměr hřebíků 16 / 54 mm
Rychlost nastřelování 900
Rozsah dodávky:
1x akumulátorová hřebíkovačka Milwaukee M18FN18GS
2x baterie M18 B2
1x nabíječka M12-18 FC
1x HD box
Milwaukee M18 FN18GS-202X aku hřebíkovačka 2x aku 18V/2.0Ah + kufr 4933471407
2608603450 diamantový kotouč Best for Asphalt 600x25,4x3,8 x11 mm Bosch