Bosch EXPERT EXST18V-155B aku přímočará pila 18V, L-BOXX, bez akumulátoru a nabíječky, 06015B1100
Ideální pro přesné přímé i obloukové řezy do dřeva, kompozitů i kovů
Klíčové vlastnosti
Vysoká přesnost díky vedení pilového listu proti jeho ohýbání
Ergonomická klenutá rukojeť pro dokonalou kontrolu
Spoušť s plynulou regulací rychlosti pro přesné vedení řezu
HMI rozhraní s 6stupňovým nastavením rychlosti a LED osvětlením
Funkce Drop Control pro automatické vypnutí při pádu nářadí
Efektivní odsávání prachu pomocí adaptérů s kloubem
Vhodná pro náročné řezy do tvrdého dřeva i kovových materiálů
Kompatibilní se systémem Bosch Professional 18V a AMPShare
Technické parametry
Napětí: 18 V
Počet zdvihů: 0-3800 zdvihů/min
Výška zdvihu: 26 mm
Hloubka řezu do dřeva: 155 mm
Hloubka řezu do hliníku: 20 mm
Hloubka řezu do oceli: 10 mm
Hodnota vibrací (dřevo): 8,0 m/s²
Hodnota vibrací (kov): 5,0 m/s²
Rozsah dodávky:
1x Bosch EXPERT EXST18V-155B aku přímočará pila
1x pilový plátek T 308 BP Precision for Wood
1x chránič proti třepení materiálu (1 600 A02 08K)
1x tryska na odsávání prachu (1 600 A01 C3Z)
1x hubice na odsávání prachu (1 600 A01 T4N)
1x vložka do L-BOXX (1 600 A02 HB7)
1x L-BOXX 136 (1 600 A01 2G0)
Bez akumulátoru a nabíječky
Bosch EXPERT EXST18V-155B aku přímočará pila 18V bez aku + L-BOXX, 06015B1100
7162.03.76.0000 LED závěsný lustr 36 W, teplá bílá, niklová WOFI Segura
2608603237 diamantový dělicí kotouč 10ks Standard for Stone 180 x 22,23 x 2 x 10 mm Bosch