Login

Heslo

Zapomenuté heslo


Husqvarna AUTOMOWER 550 profi robotická sekačka


Husqvarna AUTOMOWER 550 profi robotická sekačka

Husqvarna AUTOMOWER 550 profi robotická sekačka

Husqvarna AUTOMOWER 550 profi robotická sekačka

Husqvarna AUTOMOWER 550 profi robotická sekačka

Husqvarna AUTOMOWER 550 profi robotická sekačka

Kód
9676502-10
Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
109 990 Kč
Množství

Popis zboží

Robotická sekačka HUSQVARNA AUTOMOWER 550 pro profesionální využití. Nabízí vzdálené ovládání včetně sledování v případě odcizení prostřednictvím Husqvarna Fleet Services přes PC/tablet, stejně jako plné ovládání a nastavení sekačky pomocí smartphonu. Navigace pomocí GPS a timer dle počasí zajišťují rovnoměrné sečení rozsáhlých travnatých ploch, přičemž přizpůsobí frekvenci sečení přírůstku trávy. Sekačka zvládá všechny typy travin a svahy se sklonem až 45 % (24°) s vynikajícími výsledky sečení - i za deštivého počasí. Dálková detekce objektů umožňuje vyšší rychlost sečení a výkonnost. Celková robustnost konstrukce zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost.
 
Výhody HUSQVARNA AUTOMOWER 550
Spolehlivost - Husqvarna klade mimořádný důraz na spolehlivost robotických sekaček. Během 20-letého vývoje těchto sekaček se zaměřujeme zejména na dosažení maximální spolehlivosti, nejvyšší kvality a na minimálizaci nezbytné obsluhy těchto sekaček.
Vynikající výsledky při sečení trávníku - díky tomu, že se sekačka Automower® Husqvarna pohybuje po trávníku náhodným způsobem, je trávník posekán dokonale a úhledně, takže vypadá jako zelený koberec. Nože ostré jako břitva sekají trávu na jemné kousíčky a ze všech směrů. Trávník je pak hustší a zdravější a zabraňuje prorůstání mechu.
Navigace s pomocí GPS - integrovaný systém GPS vytváří mapu zahrady, včetně umístění ohraničujících a naváděcích vodičů. Husqvarna Automower® následně registruje, které části zahrady již sekačka sekala a podle toho upravuje její pohyb při sečení. Tím zajistí optimální pokrytí celé travnaté plochy a excelentní výsledek sečení.
Dálková detekce objektů - vestavěné senzory využívající ultrazvukovou technologii napomáhají sekačce detekovat objekt, snížit rychlost jízdy a zabránit tak vážné kolizi.
Automower® Connect - poskytuje dokonalou kontrolu činnosti sekačky přímo ve vašem chytrém telefonu. Můžete uvést sekačku do chodu, zastavit ji, zaparkovat, zkontrolovat a upravit nastavení, a také přijímat varovné zprávy a sledovat polohu sekačky v případě odcizení - ať jste kdekoliv.
Zvládne i náročný terén - velká kola, která udržují směr a poskytují vynikající trakci i na kluzkém povrchu. Sekačka si poradí se sklonem až do 45%.
Automatické nabíjení - pokud sekačka Automower® potřebuje energii, nalezne si sama cestu k nabíjecí stanici.
Automatické zvládání průchodů - Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.
Timer podle počasí - sekačka Husqvarna Automower® umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.
Unikátní systém sečení - Sekačka Automower® Husqvarna zkracuje trávu jen o kousíček, ale často, což zajišťuje pěkný a zdravý trávník. Je vybavena noži ze silné uhlíkové oceli, ostrými jako břitva, které jsou připevněny k disku robustního žacího ústrojí. To umožňuje efektivní provoz a extrémně nízkou spotřebou energie.
Elektricky ovládané a snadné nastavení výšky sečení je přístupné z hlavního menu.
Tři naváděcí vodiče - zkracují čas hledání nabíjecí stanice, i když je instalace provedena na opravdu rozlehlé, členité zahradě nebo pozemku, který je rozdělený na více pracovních ploch.
Nízká hlučnost - díky unikátnímu systému sečení pracuje Automower® velmi diskrétně a tiše a tehdy, kdy si to přejete.
Sečení na místě - speciální režim pro rychlé posekání menší plochy s vyšší trávou. To je užitečné například při sečení v místech, kde stával zahradní nábytek a na jeho místě zbyla neposečená tráva. Sekačku umístěte na požadované místo a zvolte režim Sečení na místě. Sekačka bude sekat v úzkých spirálách a po dokončení bude pokračovat v automatickém režimu.
Nízká spotřeba energie - efektivní hospodaření s energií znamená nízkou spotřebu energie, což umožňuje sekačce Automower® pracovat za zlomek nákladů běžných u tradičních sekaček na trávu.
Senzory pro zvednutí a náklon - jestliže se Automower® zvedne nad zem nebo se převrátí, sečení se automaticky přeruší. Rotující žací břity jsou navíc umístěny v dostatečné vzdálenosti od vnější hrany stroje. Když Automower® narazí na překážku, zastaví se a změní směr, aniž by došlo k jakémukoliv poškození.
Odolný proti vlivům počasí - Automower® může být venku po celý den a je navržen tak, aby fungoval správně a bez dozoru bez ohledu na povětrnostní podmínky. Díky kvalitní konstrukci se osvědčil i v drsném severském podnebí.
Timer - vy rozhodnete, zda bude sekačka Automower® sekat trávník po celý den a 7 dní v týdnu.
 
Technické parametry HUSQVARNA AUTOMOWER 550
 
Baterie
Typ baterie : Li-ion
Kapacita baterie: 10,0 Ah
Napětí baterie: 18 V
Typická doba nabíjení: 60 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití : 270 min
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití: 23 kWh
Spotřeba energie při sekání: 35 W
 
Výkonnost
Kapacita sečení: 5000 m²
Systém nabíjení: Automatický
Maximální sklon pracovní plochy: 24 °
 
Žací systém
Žací systém: 3 otočné břity ostré jako žiletka
Šířka záběru: 24 cm
Výška sečení, max.: 60 mm
Výška sečení, min.: 20 mm
 
Vybavení
Barva skeletu: Oranžová / Šedá
Klávesnice: Žádná
Informační panel: Ne
Timer: Ano
Alarm: Hlasitý
PIN kód: Ano
Zámek instalace: Ano
Časový zámek: Ano
Textová zpráva na dálku_ Ano
GPS Sledování: Ano
Senzor pro zvednutí: Ano
Senzor náklonu: Ano
Ultrazvukový senzor: Ano
Typ rukojeti: Integrovaná
Dezén kol: Středně hrubý
Náhradní žací břity: 9 ks
Vodič ohraničující smyčky: 0 m
Skoby: 0 ks
 
Rozměry / Hmotnost
Velikost výrobku, DxŠxV: 72x56x31 cm
Hmotnost: 13,5 kg
 
Údaje o hladině zvuku a hluku
Hladina hluku, garantovaná: 61 dB(A)

Rozsah dodávky :
Sada kartáčků na kola
Terénní sada
Automower® Connect Kit

Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.
Poslat odkaz známému
Vaše jméno
E-mail na známého
Vzkaz pro známého

Splátkový prodej - Husqvarna AUTOMOWER 550 profi robotická sekačka


Nedávno prohlížené zboží


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.