Login

Heslo

Zapomenuté heslo


Robomow RK 3000 Pro robotická sekačka do 3000 m²


Robomow RK 3000 Pro robotická sekačka do 3000 m²

Robomow RK 3000 Pro robotická sekačka do 3000 m²

Robomow RK 3000 Pro robotická sekačka do 3000 m²

Robomow RK 3000 Pro robotická sekačka do 3000 m²

Robomow RK 3000 Pro robotická sekačka do 3000 m²

Robomow RK 3000 Pro robotická sekačka do 3000 m²

Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
69 990 Kč
Množství

Popis zboží

Robotické sekačky v řadě Robomow RK jsou zhodnocením 25 let zkušeností, tisíce hodin vývoje a testování našimi vývojovými techniky. Přidáme-li k tomu přání a poznatky od tisíců zákazníků podařilo se nám uvézt na trh stroje, na které jsme hrdí a jsme si jistí, že se budou líbit především vám, kteří si je pořídíte na svoji zahradu. Jsme si na tolik jistí jejich kvalitou, že na ně poskytujeme 3-letou záruční dobu.
Robotická sekačka Robomow RK3000 Pro je novým produktem, který je obohacen několika inovativními prvky, které spolu s krásným designem stroje, byl vytvořen tak, aby dobře ladil s přírodou a potěšil každého zahrádkáře. V kombinaci zelené a černé barvy nevytváří žádný rušivý prvek.

Sekací jednotka Robomow RK3000 Pro
Sekačka určena pro plochy do 3000 m2 (při ideálním tvaru pozemku a standardním travnatém povrchu). Je vybavena unikátním systémem sečení okrajů. Využívá dva rotační disky, každý se čtyřmi asymetricky uloženými noži. Rozložení nožů na disku zajišťuje perfektní střih. První řada nožů poseče většinu trávy a druhá řada dokončí nedosečené zbytky. S tímto sečením již nejste omezeni na práci za sucha. S tímto sečením můžete v klidu sekat za deště i při ranní rose. Robomow Vás přesvědčí, že budete spokojeni.
Celé sečení je uloženo v plovoucím rámu, takže perfektně kopíruje terén a vytváří hladký trávník přesně tak, jak je tvarovaná Vaše zahrada. Kapotáž stroje je uložena na 4 bodech umožňujících citlivé snímání nárazů ze všech stran, z vrchu i ze spodu. Celá kapotáž slouží, jako nárazník a celý výlisek kapotáže je důkladně vyztužen. Kapotáž překrývá také pojezdová kola, tvoří kryt sečící jednotce a současně vytváří bezpečnostní vzdálenost dle norem proti poranění o žací mechanismus. Sekací talíře jsou záměrně umístěny tak, aby byly co nejvíce u kraje a tím eliminuje nedosečenou plochu na minimum. Stroj několikrát týdně objede zahradu po obvodovém drátu proti směru hodinových ručiček, čímž zajistí perfektní střih okrajů. Při použití okrajové dlažby ve výši trávníku se můžete dosekávání vyvarovat úplně.
Robomow trávu nesbírá, ale nechává ji ležet na trávníku. Pravidelné sečení znamená velmi malé odřezky trávy, které se v trávníku ztratí. Tento způsob sečení se nazývá mulčovaní a je pro trávník velice prospěšný pro jeho výživu.

Pojezdová jednotka Robomow RK3000 Pro
Tento stroj je poháněn dvojicí nezávislých bezuhlíkových motorů, které byli pečlivě vybírány a testovány pro dlouhou životnost. Motor je osazen převodovkou speciálně konstruovanou pro těžkou práci v náročném terénu. Patentovaná vysoká trakce terénních kol plynule a efektivně navádí stroj po celé zahradě a dokáže zdolat svahy se sklonem až 45%. Stroj má integrované různé snímače, jako například snímač náklonu. Elektronika Robomow sleduje během provozu otáčky všech kol. Pokud se při zapadnutí nebo najetí na překážku přestane některé z kol otáčet, Robomow to pozná a bude na vzniklou situaci reagovat vypnutím stroje. Takto odstavený stroj Vám neponičí trávník hrabajícími koly a nevybije si baterii.
Díky hnacím motorům a nižší rychlosti, vás nebude stroj při sečení zahrady rušit ani při nočním provozu.

Bezpečné a přesné zajíždění do stanice pro Robomow RK2000 ProPro
Robomow RK3000 Pro nově parkuje svou zadní částí. Během testování bylo zjištěno, že stroje mnohem snadněji a také přesněji zajedou do stanice po zadu. Díky pohonu zadních kol je při couvání zajištěna větší přesnost jízdy, využili jsme toho a naučili Robomow RK3000 Pro do stanice couvat. Nyní již Robomow nemine žádnou příležitost k nabíjení.

Snadná instalace a zprovoznění
Robomow RK3000 Pro je primárně určen pro isntalaci odbornou firmou. Proto je dobré se předem spojit s Vašim prodejcem a na instalaci se dohodnout. Instalaci si samozřejmě můžete provést i sami. Uděláte to podle návodu k obsluze. Veškerý instalační materiál najdete níže na této stránce jako příslušenství ke stroji.

Ovládání Robomow RK3000 Pro
K ovládání stroje slouží barevný dotykový 4,3 display uložený pod výklopným krytem. Toto řešení vylučuje namáhání a blednutí všech ovládacích prvků slunečním zářením i povětrnostním i vlivy. Display má intuitivní menu, pomocí kterého snadno nastavíte vše důležité. Různě můžete měnit: velikost sečené plochy, nastavení ostrůvků na zahradě, zóny sečení, nastavení okrajů, držení se blízko obvodového drátu, datum a čas pro přesné nastavení pracovního plánu ... a další užitečné informace. Mobilní aplikace Robomow*** umí vše, co výše uvedený display, navíc můžete zjistit nejen stav sekačky, stav baterie, ale i historii provozu Vaší sekačky.
V zadní části stroje je umístěno praktické tlačítko STOP. To reaguje na vytažení či stlačení, zároveň slouží jako madlo, za které je možné stroj odnést. Tímto tlačítkem je možné stroj kdykoli okamžitě zastavit.
Všechny části elektroniky jsou umístněny pod kryty s vloženým těsněním. Robomow proto zvládne nepřízeň počasí. Elektronika je tedy ochráněna proti vlhkosti, zalétání sečené trávy, vniknutí slimáků i hmyzu. Ani sebelepší těsnění však nevydrží věčně a je potřeba ho po několika letech provozu vyměnit za nové.

Bezpečnost Robomow RK3000 Pro
Robomow RK3000 Pro je opatřen mnoha bezpečnostními prvky a splňuje veškerá nařízení Evropské Unie. Všechny bezpečnostní prvky, které slouží k ochraně stroje před poškozením, se soustředí v první řadě na bezpečnost jeho uživatelů. Stroj je vybaven bezpečnostním zámkem proti krádeži. Jednoduše, kdo nezná správný pin kód, ten stroj nedokáže nastavovat ani ovládat.

Max. plocha trávníku: 3000 m2 (pro ideální čtvercové ploch za přirozených růstových podmínek)
Šíře sečení: 42 cm
Výška sečení: 20-100 mm
Počet podzón: 4
Počet oddělených zón: 2
Instalační materiál: ne
Délka drátu v balení:  - m
Počet kolíků v balení:  - ks
Motory sečení: bezuhlíkové
Motory pojezdu: bezuhlíkové
Max. sklon plochy: 0,45
Max. sklon plochy: 24 stupňů
Max. náklon na drátu: 0,2
Hlučnost: 64 dB
Doba sečení: 80-90 min.
Doba nabíjení: 60-80 min.
Typ baterie: 18,15V Li-ion
Kapacita baterie: 7,2 Ah
Spotřeba energie: 8,7 ks
Displej: 4,3" dotykový
Pojistka proti krádeži: ano
Program sečení: ano
Plovoucí sečení: ano
Komunikace bluetooth (BLE): ano
Vlastnost jet podél drátu: ano
Robohome: možno dokoupit
Záruka: 3 roky dle záručních podmínek - Záruční podmínky.pdf
Max. délka obvodovéh odrátu: 800 m
Rozměry stroje: 66x52x27 cm
Rozměry balení: 54x82x32 cm
Váha stroje: 11,5 kg
Váha balení: 22,5 kg
Určení: Profesionální instalace
GSM modul: součást stroje

Rozsah dodávky :
Spciální přípravky pro samočištění kol pojezdu
Sada 16ti náhradní nožů
Pravítko pro určení vzdálenosti drátu od okraje při instalaci
Spojka drátu do stanice
Spojka přerušeného drátu

Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.

Splátkový prodej - Robomow RK 3000 Pro robotická sekačka do 3000 m²

Kalkulačka splátek ESSOX

Nedávno prohlížené zboží


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.