Login

Heslo

Zapomenuté heslo


Fujitsu ScanSnap SV600 skener dokumentů


Fujitsu ScanSnap SV600 skener dokumentů

Fujitsu ScanSnap SV600 skener dokumentů

Fujitsu ScanSnap SV600 skener dokumentů

Fujitsu ScanSnap SV600 skener dokumentů

Fujitsu ScanSnap SV600 skener dokumentů

Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
19 999 Kč
Množství

Popis zboží
Pohodlné digitalizování
Inovativní skener ScanSnap SV600 se snímáním shora pro bezkontaktní skenování novin, svázaných dokumentů, volných papírů, knih i časopisů. Skenuje vše od velikosti vizitky po formát A3 na šířku. Jednoduše lze digitalizovat mapy, historické dokumenty a blueprinty. Funkce retušování prstů umožňuje dokument při skenování přidržet ve zvolené pozici bez nutnosti dalších úprav.
Díky bezkontaktnímu skenování lze bezproblémů digitalizovat vázané dokumenty do určité tloušťky. SV600 pohodlně zaznamená informace z knih, časopisů i dokumentů s poznámkami.
Také skenování citlivých dokumentů se obejde bez problémů. Nemusíte se zabývat svorkami či kancelářskými sponkami nebo se bát, že by se dokumenty jako výkresy, olejomalby, texty psané tužkou nebo fotografie mohly poškodit.
Pokročilá a všestranná zobrazovací technologie (Versatile Imaging)
SV600 je vybaven inovativní pohyblivou skenovací hlavou, která zajišťuje, že skenovaný dokument bude rovnoměrně ostrý. Technologie VI kombinuje tři inovace:
Krátká doba náběhu a rychlé skenování
Okamžitě po zapnutí je skener připraven k použití a pro naskenování formátu A3 potřebuje pouze 3 vteřiny. Poté se automaticky otevře ScanSnap Quick Menu, které vám umožní rychlý a snadný přenos skenu do aplikace. Navíc můžete současně skenovat více dokumentů s odlišnou velikostí, například vizitky, účtenky nebo fotky. SV600 vše zdigitalizuje a automaticky správně ořeže. Skenovat lze i přímo do Cloudu, digitalizované dokumenty tak máte vždy po ruce a můžete je sdílet i se svými kolegy.
Díky rozpoznání změny strany lze skenovat více stran bez přerušení, skener automaticky rozpozná otočení listu. Případně můžete nastavit čas, kdy má být zahájeno skenování po stisknutí tlačítka. Při nepřetržitém skenování můžete nastavit časový interval mezi jednotlivými stránkami.
Funkce „Book Image Correction" automaticky opravuje deformace vzniklé při skenování knih. K dispozici je také náhled naskenovaných obrazů s možností jemného doladění.
Odolné provedení s malými rozměry
SV600 je velmi odolný, stojí pevně na podkladu a je velmi kompaktní. Bez skenovací podložky činí minimální velikost skeneru 210 x 156 x 383 mm. Nezabírá tedy téměř žádné místo, když ho zrovna nepoužíváte.
Intuitivní software
Skener umožňuje jednoduché zhotovení PDF souboru se širokou škálou automatických nastavení a funkcí korekce obrazu.
Odstranění zešikmení pomocí řádků textu
Automatické rozpoznání velikosti papíru
Automatická orientace stránky
Automatické rozpoznání barev
Book Image Correction
Rozpoznání jednotlivých dokumentů v průběhu jednoho skenování
Rack2-Filer Smart vám umožní ukládat naskenované dokumenty společně s jinými digitálními datovými soubory do virtuálních polic. Snadno a rychle znovu vyhledáte uložená data. Díky ukládání do Cloudu k nim máte vždy přístup, můžete je upravovat, přidávat komentáře, ukládat změny a sdílet je s ostatními.
Magic Desktop usnadňuje organizaci a ukládání obrazových souborů nebo naskenovaných dokumentů. Data jsou spravována ve virtuálním desktopovém prostředí. Aplikace umožňuje pohodlně rozdělovat data do skupin. Pomocí v softwaru integrovaných odkazů lze informace sdílet s ostatními - například přes Facebook.
Easy Book Creation je nová funkce určená pro SV600 pro rozdělování stránek a vytváření náhledů z naskenované přední a zadní strany knihy.
Adobe® Acrobat® Standard umožňuje uživatelům Windows PDF soubory nejenom prohlížet, ale i libovolně upravovat. Program generuje PDF soubory s heslem i s digitálním ID a poskytuje tak ideální ochranu vašich osobních a důvěrných dat.
ABBYY FineReader pro ScanSnap je nejnovější verzí prvotřídního OCR softwaru, který z obrázků vytváří editovatelné soubory Microsoft Word, Excel a PowerPoint pro Windows. Software rozpozná texty ve stovkách jazyků.
CardMinder efektivně organizuje data z vizitek. Rozšířená jazyková podpora rozpozná vizitky v angličtině, francouzštině, němčině, italštině, portugalštině, španělštině a ruštině a rovněž v dalších běžných jazycích. Naskenovaná data lze exportovat do Excelu, Outlook Express, Salesforce a jiných databází a dále zpracovávat.
Upozornění: Software je pouze v EN nebo DE jazykové mutaci. Informace o rychlosti skenování se vztahují na formát A4.
 
Systémové požadavky
Od Windows® XP, MacOS X 10.6
Porovnat s jiným výrobkemTechnické parametry
Funkce skenování
Dokumenty
Fotky
Vizitky
Optické rozlišení 600 x 1200 dpi
Skenovaná šířka (max.) 420 mm
Skenovaná délka (max.) 297 mm
pro max. formát papíru A3
Typ senzoru (skener) CCD
Rozhraní (Počítač/Multumédia) USB
Duplex unit Ne
Transparentní jednotka Ne
Vstupní jednotka Ne
Plochá jednotka Ano
Rozměry (šxvxh) 210x283x156 mm
Hmotnost 3,0 kg
Skener dokumentů - kamera
Vybavení
Skener ovládaný jedním tlačítkem pro PC a Mac
Skenování různých dokumentů - volných listů, svázaných dokumentů i citlivých materiálů
Vícenásobné automatické ořezávání pro skenování několika dokumentů současně
Nepřetržité skenování s detekcí změny strany a načasováním skenování
Technologie VI minimalizuje rozdíly v kvalitě obrazu
Korekce zkreslení a deformací svázaných dokumentů pomocí funkce „Book Image Correction"
Malé rozměry a odolné provedení
Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.

Splátkový prodej - Fujitsu ScanSnap SV600 skener dokumentů

Kalkulačka splátek ESSOX

Nedávno prohlížené zboží


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.