Dílenský svěrák Bison 1240-125L
Stolní zámečnický svěrák Bison 1240-125L pro těžké práce. Prizmatické vedení
Dílenský svěrák s prizmatickým vedením pohyblivé čelisti pro velmi těžké práce
Jedna čelisťová vložka má vertikální a horizontální prizmu
Utahovací šroub je celý chráněn proti nečistotám a třískám
Pevná je přední a pohyblivá je zadní čelist svěráku
Použití svěráku typ 1240
Tento svěrák je určen pro velmi těžké zámečnické práce
Technické parametry:
Šířka čelistí (S): 125 mm
Výška čelistí (h): 71 mm
Upínací délka (a): 0 - 140 mm
Celková délka (L): 354 mm
Celková šířka (A): 155 mm
Celková výška (H): 200 mm
Max. upínací tlak (síla) [daN (kp)]: 2 800
Hmotnost: 18 kg
Bison 1240-125L dílenský svěrák
Bosch 2607019159 sada sekáčů 3-dílná SDS-plus Long Life
Kärcher CarpetPro iCapsol RM 764N OA přírodní čistič 6.296-222.0
Knipex 00 21 50 E batoh na nářadí Modular X18 Elektro, 23 dílů
1-94-668 sada hlavic 1/4" a 1/2" 97-dílná Stanley
SC 3 Premium parní čistič 1900 W Kärcher