Login

Heslo

Zapomenuté heslo


SR7012 síťový AV receiver 9.2 stříbrný Marantz


SR7012 síťový AV receiver 9.2 stříbrný Marantz

SR7012 síťový AV receiver 9.2 stříbrný Marantz

SR7012 síťový AV receiver 9.2 stříbrný Marantz

Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
45 990 Kč
Množství

Popis zboží

Předurčen k ohromému výkonu a domácí zábavě
Abyste si mohli užívat pohlcujícího 3D zvuku je SR7012 vybavený 9ti kanálovým zesilovačem a tedy mnoha možnostmi nastavení, počínaje 7.1.2 nebo 5.1.4 s využitím horních reproduktorů a bez potřeby doplnění o další výkonový stupeň. V případě, že jej máte po ruce, AV receiver SR7012 dokáže zpracovat až 11.2 prostorovou informaci. V případě nevyužití těchto koncových stupňů pro prostorový zvuk je možné je nakonfigurovat jako zonové a použít k vybuzení reproduktorů v jiné místnosti. Plná bezdrátová kompatibilita ve formě BT a WiFi, výbava dvojitými anténami pro robustní přenos. Streamujte svá oblíbenou oblíbenou hudbu například pomocí AirPlay, Spotify Connect nebo síťových disků. Samozřejmostí je podpora formátů s vysokým rozlišením. Výkon 200 W na kanál dokáže SR7012 rozehrát i reproduktory s nižší impedancí 6 Ohm. Eco mode nabízí příjemnou úsporu energie vybavenou on screen metrem, každopádně ale dokáže omezit celký výkon a optimalizovat celé nastavení tak, aby mělo evidentní vliv na spotřebu ale nepostřehnutelný na zvuk. 
Všechny identické koncové stupně výkonových zesilovačů o max. výkonu až 200W jsou napájeny z předzesilovačů sestavených z modulů HDAM. Tajemství HDAM tkví v tom, že namísto běžně používaných operačních zesilovačů ve formě integrovaných obvodů, vykazují moduly HDAM sestavené z diskrétních součástek mnohem lepší parametry a díky možnosti výměny jednotlivých prvků je také konstrukční tým v čele s Kenem Ishiwatou schopen přesného vyladění zvuku na požadované vlastnosti. Samotné koncové stupně používají další pro Marantz typický konstrukční prvek – proudovou zpětnou vazbu. Proto jsou zesilovače Marantz schopné stabilní práce v celém rozsahu výkonu i s velmi hladovými reprosoustavami.
Nejnovějšími standardy napěchované obrazové obvody jsou připraveny na všechny formáty signálu s vysokým dynamickým rozsahem HDR, Dolby Vision a HLG (po budoucí aktualizaci). 
3D kino zvládne SR 7012 sám o sobě v konfiguraci 7.1.2, nebo 5.1.4. S přidaným dvoukanálovým zesilovačem je možné díky 12ti kanálovému zpracování rozšíření až na 7.1.4. SR 7012 je vůbec prvním AV přijímačem s AURO 3D bez příplatku ve standardní výbavě!
Bezdrátový poslech hudby pomocí multiroom platformy HEOS na kompatibilních aktivních prvcích značky HEOS se ve výbavě AV přijímačů Marantz již zabydlel natrvalo.
Streamování on-line hudby zajišťuje momentálně stále nejoblíbenější Spotify, která je ve verzi Connect přímo součástí AV přijímače, anebo se pomocí aplikace HEOS otevřou další možnosti jako Tidal, Deezer a nově také Amazon Music.
Detailní kalibraci překračující rámec funkcí vestavěných v přijímači umožňuje aplikace Audyssey MultEQ Editor dostupná pro operační systémy iOS a Andriod za € 19.99. Tento účinný nástroj vyřeší specifické akustické problémy a ušije nastavení na míru téměř libovolné místnosti.
Chytré a rychlé ovládání umožňuje celé rodině bez ohledu na technickou zdatnost jednotlivých členů volit jedním stiskem tlačítka to, co má v úmyslu sledovat, nebo přehrávat. Z paměti se vyvolá konkrétní nastavení uložené pro zvolený zdroj signálu.

9.2 kanálový síťový AV receiver
Heos multiroom
Dolby Atmos, DTS:X, DTS Neural:X, 4K/60p a 3D video pass-through, format 21:9, Auro 3D
Streaming formátů MP3, WMA, AAC, DSD (až 5.6MHz), FLAC 192/24, WAV, ALAC 96/24
Funkce Gapless pro formáty FLAC, WAV, ALAC a DSD
Bluetooth, Wi-Fi připojení
DA převodník 32-bit AKM
Podpora Airplay, Internetové rádia (vTuner), Spotify, DLNA 1.5
Plná podpora HDCP 2.2 na všech vstupech i výstupech
8 vstupů HDMI, 3 výstupy HDMI
Rolišení Hi-Res Audio na předním USB vstupu
Akustická korekce místnosti
Výstup na 2 ks subwooferů
12 V ovládání na zadním panelu, integrace do domácího ovládávní Crestron, Control4
Barevné reproterminály pro snadné zapojení
Aplikace kompatibilní s Android / iOS 

Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.
Poslat odkaz známému
Vaše jméno
E-mail na známého
Vzkaz pro známého

Splátkový prodej - SR7012 síťový AV receiver 9.2 stříbrný Marantz


Nedávno prohlížené zboží