Truhlářská spodní frézka Proma TFS-1000/30
Mnohostranné použití frézky
Výšková aretace vřetene s možností nastavení v úhlu až 45°
Vysokootáčkové vřeteno stroje o průměru 30 mm je uloženo v bezúdržbových ložiscích
Náklon a výškové nastavení vřetene, umožňuje variabilní použití širokého spektra nástrojů
Robustní pracovní plocha litinového pracovního stolu frézky
Stabilní pojezdový vozík s vodícím pravítkem
Možnost broušení materiálu brusným válcem
Pojezdový vozík s přesně opracovaným povrchem
Přítlačné prvky pro snadnější obrábění
Dostatečně velká ovládací ruční kola s přehlednou stupnicí
Hlavní vypínač s jištěním motoru a nouzovým vypínačem
Cenově příznivé a s trvalou hodnotou
Technické parametry:
Příkon [W]: 2 800
Napájecí napětí [V] / [Hz]: 400 / 50
Průměr vřetene [mm]: 30
Zdvih vřetene [mm]: 100
Délka vřetene [mm]: 100
Náklon vřetene [°]: +5 ÷ -45
Průměr otvoru ve stole [mm]: 200
Max. průměr nástroje pod stolem [mm]: 180
Max. průměr nástroje nad stolem [mm]: 180
Otáčky vřetene (4 st.) [U.min-1]: 1 800 / 3 000 / 6 000 / 9 000
Velikost pracovního stolu [mm]: 1 000 x 360
Výška stolu [mm]: 900
Rozměr pojezdového stolu [mm]: 1 000 x 240
Délka pojezdu [mm]: 1 200
Průměr prstenu stolu [mm]: -
Průměr odsávacího hrdla [mm]: 100
Hlavní rozměry stroje [mm]: 1 150 x 730 x 1 155
Hmotnost [kg]: 218
Proma TFS-1000/30 truhlářská frézka 25005111
Bosch 7736505728 průtokový ohřívač Tronic Comfort AquaStop 18/21 elektronický 21 kW
AKE 10132186 pilový kotouč s břitovými destičkami, SK pr. 180 x 3,3/2,8 x 20 - 42 TFZ N
Bosch List PRO Thick Metal Demolition S1130CF 1,6 × 22 × 225 mm, 100 ks, 2608659003
AKE 10132086 pilový kotouč s břitovými destičkami, SK pr. 500 x 4,4/3,8 x 25,40 - 120 TFZ
Medisana AH 680 zvlhčovač vzduchu 1 ks béžová
63903111019 krájecí nůž do U zesílený, 95 mm - 2 ks Fein
RBL250 benzínové dmychadlo/vysavač Makita
7.0869X závitořezné čelisti R 6/4'' Rothenberger
Eibenstock EPO 200-3 R NT leštička pro suché a mokré leštění kamene či betonu se třemi kotouči 100 mm, 05723000