Bosch EXPERT EXLL18V-120-33CG čárový laser 18 V + L-BOXX bez aku, 0601065B01
Robustní konstrukce s krytím IP65 a trojitým napájením zajišťuje maximální flexibilitu na stavbě
Klíčové vlastnosti
Zelený laser pro vysokou viditelnost i za denního světla.
Projekce 3x 360° čáry pro kompletní pokrytí prostoru.
Pracovní dosah až 120 m s přijímačem.
Trojité napájení – 18 V, 12 V nebo baterie typu C.
Vysoká odolnost díky krytí IP65 proti prachu a vodě.
Integrovaný držák se silnými magnety pro snadnou montáž.
Jemné nastavení svislé čáry bez ztráty referenčního bodu.
Možnost ovládání pomocí aplikace Levelling Remote.
Podsvícená klávesnice pro snadné ovládání.
Technické parametry
Napájení: 18 V / 12 V / 4x 1,5 V (C)
Barva paprsku: zelená
Laserová dioda: 500-540 nm
Třída laseru: 2
Přesnost nivelace: ±0,3 mm/m
Rozsah samonivelace: ±4°
Pracovní dosah: 35 m
Pracovní dosah s přijímačem: 120 m
Doba nivelace: 3 s
Stativový závit: 1/4" a 5/8"
Provozní teplota: -10 až 40 °C
Krytí: IP65
Rozsah dodávky:
1x Bosch EXPERT EXLL18V-120-33CG čárový laser
1x L-BOXX 136
1x stropní svorka DK 20 Professional
1x cílová destička laseru
Bez akumulátoru a nabíječky
AKE 10132292 pilový kotouč s břitovými destičkami, SK pr. 250 x 8,0/6,0 x 30 - 40 WZ
BC 430 řezačka na dlažbu Husqvarna
63502183240 pilový list E-Cut Long-Life s dlouhou životností 20 mm, 10 ks Fein
AKE 10132221 pilový kotouč s břitovými destičkami, SK pr. 350 x 3,5/3,0 x 32 - 108 TFZ N
P-16324 sekáč na obkladačky SDS-max 50x300 mm Makita
7.0705X paralelní svěrák 120 mm Rothenberger