TN 230-0.01US je kompaktní ruční měřič tloušťky materiálu s rozsahem měření 1,2 až 230 mm a s rozlišením 0,01 mm pro tloušťky do 200 mm a 0,1 mm pro tloušťky 200 až 230 mm. Má externí snímač pro snadnější přístup k těžko dostupným měřicím bodům a vyznačuje se vysokou přesností.
Princip měření:
Vlastnosti:
Režim skenování pro rychlé a snadné měření
Externí snímač pro lepší přístup k měřeným objektům
Interní paměť pro ukládání naměřených hodnot
Rozhraní RS-232C pro přenos dat do PC
Volitelné jednotky mm, inch
Automatické vypnutí pro šetření energie
Napájení z baterií
Technické specifikace:
Rozsah měření: 1,2 - 230 mm
Přesnost měření: ± 1 %
Snímač: 5 MHz / Ø 10 mm
Rychlost zvuku: 1000 - 9999 m/s
Napájení: 2 x 1,5 V AA (včetně)
Rozměry (D x Š x V): 150 x 74 x 32 mm
Hmotnost: cca 245 g
Použití:
Ultrazvukový měřič tloušťky materiálu TN 230-0.01US je ideální pro širokou škálu aplikací, včetně:
Měření tloušťky stěn potrubí a nádob
Měření tloušťky plechů a profilů
Měření tloušťky kompozitních materiálů
Měření tloušťky nátěrů a povlaků
Kontrola koroze
Testování materiálů
Výhody:
Vysoká přesnost
Snadné použití
Kompaktní a robustní konstrukce
Široký rozsah měření
Režim skenování
Interní paměť
Rozhraní RS-232C
Rozsah dodávky:
Měřič TN 230-0.01US
Externí snímač
Návod k obsluze
Ochranný kufřík
Baterie 2x 1,5 V AA
Volitelné příslušenství:
Náhradní baterie
Gel pro ultrazvukové snímače
Stojan pro měřič
Software pro PC
Tiskárna
Rozhraní RS-232C
Sauter TN 230-0.01US ultrazvukový tloušťkoměr 1,2-230 mm, čitelnost 0,01 mm