Login

Heslo

Zapomenuté heslo


LI97RA540 vestavná digestoř Siemens


LI97RA540 vestavná digestoř Siemens
Výrobce
Dostupnost
1 týden
Cena vč. DPH
13 999 Kč
Množství

Popis zboží

Extra úsporný plochý výsuvný odsavač par Siemens iQ500 s vysokým výkonem a téměř neviditelným umístěním do horní skříňky se pyšní odolným a tichým motorem iQdrive. Vysoký výkon odvětrání až 740 m3/h se postará o čerstvý vzduch při vaření i ve větších kuchyních, odsavač je navíc velmi tichý díky pouhým 41 dB. Energeticky úsporné LED-osvětlení se postará o jasný přehled při vaření. Odsavač je dodáván bez přední dekorační lišty, tu je nutno dokoupit (na výběr máte z více variant). 

Vysoký výkon pro čerstvý vzduch - motor iQdrive:
Ve výkonných odsavačích par Siemens se skrývá bezkonkurenčně silný motor. Bezkartáčový iQdrive motor s patentovanou technologií značky Siemens je vždy připraven odstranit nepříjemné kuchyňské pachy a pracuje dokonce i při nejvyšším výkonu odvětrávání příjemně potichu. O tom nás ostatně přesvědčí svou dlouhotrvající kvalitou a nízkou spotřebou energie. Vysoký výkon pro čerstvý vzduch: motor iQdrive.

Intenzivní stupeň s automatickým zpětným nastavením: 
Intenzivní stupeň pro krátkodobé zvýšení výkonu odvětrávání při silných kuchyňských výparech s automatickým zpětným nastavením po 6 minutách.

Jasné a navíc energeticky úsporné - LED osvětlení: 
Pro lepší přehled během vaření přináší inovativní LED světla v odsavačích par lepší osvětlení vaší desky shora. A další výhoda: dlouhotrvají osvětlení s velmi nízkou spotřebou energie. Nové LED osvětlení vyniká dlouhou životností až 40 000 hodin, což odpovídá 40 rokům při svícení 2,7 h/den. A díky své velmi nízké spotřebě pouze 3 W/1 LED spotřebuje až o 85 % méně energie než běžné 20W halogenové žárovky.

SoftLight:
Funkce softlight je dalším komfortním prvkem vybavení některých odsavačů par Siemens: postupné zhasínání a rozsvěcení odsavače nad varnou deskou včetně možnosti nastavení intenzity osvětlení. Zcela dle vaší nálady – chcete-li mít v kuchyni decentní osvětlení, nebo naopak maximálně intenzivní světlo nad pracovním místem.

Tukový filtr:
Tukový filtr je sériově zabudován a zadržuje výpary z vaření a tukové částečky. Většinou se jedná o kovový filtr, který můžete mýt v myčce nádobí.

Barva stříbrná
Designová řada Siemens iQ500
Provedení výsuvná
Energetická třída A
Spotřeba energie za rok    36 kWh/rok
Třída účinnosti dynamiky proudění A
Třída účinnosti osvětlení A
Třída účinnosti filtrace mastnot B
Hlučnost 55 dB
Šířka 89,8 cm
Hloubka    29 cm
Recirkulace ano
Druhy odtahů horní
Displej    ano
Ovládání elektronické
Stupně výkonu 5
Výkon odsávání max. 740 m³/h
Počet motorů 2
Osvětlení LED
Ukazatel nasycení tuk. filtru    ano
Ukazatel nasycení uhlík. filtru    ano
Zpětná klapka ano

Poslat dotaz / připomínku
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Dotaz / připomínka
Kontrolní kódZadejte, prosím, číslice z obrázku.
Poslat odkaz známému
Vaše jméno
E-mail na známého
Vzkaz pro známého

Splátkový prodej - LI97RA540 vestavná digestoř Siemens


Nedávno prohlížené zboží