Bosch EXPERT EXST18V-155S aku kmitací pila 18V bez aku + L-BOXX, 06015B0100
Funkce Drop Control automaticky vypne nářadí při pádu a zvyšuje bezpečnost práce.
Pila je kompatibilní s 18V systémem Bosch Professional a aliancí AMPShare.
Klíčové vlastnosti
Technické parametry
Napětí 18 V
Hmotnost bez akumulátoru 1,9 kg
Počet zdvihů při volnoběhu 800-3 800 zdvihů/min
Výška zdvihu 26 mm
Hloubka řezu ve dřevě 155 mm
Hloubka řezu do hliníku 20 mm
Hloubka řezu v nelegované oceli 10 mm
Hodnota vibrací při řezání dřeva 8,0 m/s²
Hodnota vibrací při řezání kovového plechu 7,0 m/s²
Nepřesnost K 1,5 m/s²
Rozměry nářadí dle balení 360 x 444 x 151 mm
Rozsah dodávky:
1x BOSCH EXPERT EXST18V-155S aku kmitací pila
1x L-BOXX 136 (1 600 A01 2G0)
1x vložka do L-BOXX (1 600 A02 HB7)
1x pilový plátek T 308 BP Precision for Wood
1x chránič proti třepení materiálu (1 600 A02 08K)
1x tryska na odsávání prachu (1 600 A01 C3Z)
1x hubice na odsávání prachu (1 600 A01 T4N)
Bez akumulátoru a nabíječky
2608602571 diamantový dělicí kotouč Expert for Universal 350x20/25,4 mm Bosch
Husqvarna Automower 410XE NERA robotická sekačka do 1000 m2
63127756010 jádrový vrták Ultra 30 ze slinutého karbidu s upínáním Weldon 54 mm Fein
63502170230 segmentový pilový list s nánosem tvrdokovu, tenký, řez 1,2 mm, Ø 90 mm - 5 ks Fein