Aku čistič potrubí Milwaukee M18 FFSDC16-502 se spirálou 16 mm (5,0 Ah)
Akumulátorová, volně stojící M18 FUEL™ čistička potrubí a kanalizačních odpadů až do délky 30 metrů.
Elektronický nožní pedál s protiskluzovou svěrkou pro maximální trvanlivost
Plně uzavřený buben pro maximální ochranu před nečistotami
SWITCH PACK™ buben s kapacitou 8 mm x 23 m spirály s vnitřním jádrem (koaxiální)
Přídavné úložiště pro příslušenství nástrojů
Kompatibilní s dalšími značkami čisticích spirál
Flexibilní bateriový systém: pracuje se všemi bateriemi Milwaukee® M18™
Napětí / kapacita akumulátoru: 18 V / 5,0 Ah Li-Ion
Počet akumulátorů: 2 ks
Nabíječka: 59 min
Otáčky naprázdno: 0 - 250/min
Max. průměr odtoku: 75 mm
Průměr spirály: 16 mm
Délka spirály: 15 m
Hmotnost s akumulátorem: 13,4 kg
Rozsah dodávky:
2x akumulátor RedLithium-Ion 18 V / 5,0 Ah
Nabíječka 59 minut
Milwaukee M18 FFSDC16-502 se spirálou 16 mm, 2x 5.0 Ah