Diamantová vrtací korunka pro vrtání za mokra 1 1/4" UNC Best for Concrete ; Diamantová vrtací korunka pro vrtání za mokra 1 1/4" UNC
Informace
Je vhodný k použití s diamantovými vrtačkami určenými k práci za mokra. Diamantová vrtací korunka za mokra Best for Concrete poskytuje dlouhou životnost při mokrém vrtání v betonu. Segmenty korunky jsou navařené laserem a poskytují tak požadovanou robustnost a odolnost při vrtání. Špičková směs diamantů a optimalizovaného pojiva umožňuje delší používání. Svrchní segmenty korunky zajišťují snadné zahájení vrtání. To umožňuje vrtání pro elektrotechnické instalace, topná potrubí, hygienické rozvody, navrtávání čepových otvorů pro kotvy atd. Tato diamantová vrtací korunka je určena pro beton a železobeton.
Diamantová vrtací korunka pro vrtání za mokra 1 1/4" UNC
Dlouhá životnost v betonu
Diamantová vrtací korunka za mokra Best for Concrete poskytuje dlouhou životnost při mokrém vrtání v betonu.
Segmenty jsou navařené laserem a poskytují tak požadovanou robustnost a odolnost
Špičková směs diamantů a optimalizovaného pojiva umožňuje delší používání
Svrchní segmenty vrtací korunky zajišťují snadné zahájení vrtání
Průměr 212 mm
Pracovní délka 450 mm
Počet segmentů 14
Výška segmentu 11,5 mm
Upínací stopka 1 1/4" UNC
Bosch 2608601379 diamantová vrtací korunka 212x450 mm pro vrtání za mokra 1 1/4“
MBC 214 B robustní zahradní třímístná houpací lavice
Makita D-42400 sada vrtáků a sekáčů SDS+, 13-dílná + kufr
1600A009BC kamerový kabel k inspekční kameře GIC 120 C Bosch
Tempo Communications 811K detektor kabelů
AquaForte Pond Vacuum Cleaner jezírkový hobby vysavač
2608580591 DIA jádrový vrták suchý 122x400mm,1 1/4 UNC(f) Bosch
© 2005-2026 Ivo Grandič - půjčovna a prodej profesionálního elektrického a ručního nářadí, obchod pro kutily i profesionály - Břeclav, jižní Morava.