Bosch EXPERT EXWS18V-15S aku úhlová bruska 125 mm 18V, 2x 8,0 Ah, L-BOXX, 06019M6003
Výkonná aku úhlová bruska z řady EXPERT s technologií BITURBO poskytující výkon srovnatelný se síťovým nářadím 1500 W
Ideální pro náročné profesionální použití v průmyslu, stavebnictví i montážích
Klíčové vlastnosti
Výkon srovnatelný se síťovou bruskou 1500 W
Bezuhlíkový motor BITURBO pro maximální výkon a dlouhou životnost
Pokročilá ochrana uživatele: KickBack Control, Drop Control, Restart Protection
Inteligentní brzda pro rychlé zastavení kotouče
Ergonomický design pro maximální kontrolu a komfort
HMI rozhraní pro monitoring a preventivní údržbu
Kompatibilní se systémem Bosch Professional 18V a AMPShare
Optimalizováno pro akumulátory ProCORE
Technické parametry
Napětí: 18 V
Otáčky naprázdno: 11000 ot/min
Závit vřetene: M14
Průměr kotouče: 125 mm
Průměr vrtání: 22,23 mm
Hmotnost bez akumulátoru: 2,2 kg
BITURBO: Ano
X-LOCK: Ne
Rozsah dodávky:
1x Bosch EXPERT EXWS18V-15S aku úhlová bruska
1x L-BOXX 162 (1 600 A03 8TU)
1x přídavná rukojeť s tlumením vibrací (1 602 025 0A0)
1x rychloupínací matice (2 608 000 684)
1x upínací příruba (1 605 703 099)
1x ochranný kryt pro broušení 125 mm (1 619 P19 582)
1x nacvakávací kryt na řezání 125 mm (1 619 P19 584)
1x vložka do L-BOXX (6 082 850 7MG)
2x akumulátor 8,0 Ah (1 607 A35 1MF)
1x nabíječka (1 600 A03 D3A)
140.438 Leister svařovací automat Bitumat B2, 75mm, 400V/50Hz/6700W, 16A-5P
Gedore 39100000 aku momentový klíč 3/4“ LDA-05 Solution 500 Nm 3x 5,0 Ah
KS Tools 550.7602 sonda s přední kamerou ULTIMATEvision MASTER Ø 6 mm, 2 m, flexibilní 150°/0°
Proxxon 27078 posuvná vodící lišta pro THERMOCUT
FLEX LD 18-7 125 R, Kit Turbo-Jet sanační bruska 408603
LAMELLO Classic X aku lamelovací fréza bez aku
0-111/116 univerzální sada nářadí 116-dílná Hazet
116157-00 sací motor 24V, 344W Ametek
Bosch 1618596460 prorážecí vrták SDS-max-9 Break Through 65x850x1000 mm