Bosch EXPERT EXWS18V-15S aku úhlová bruska 125 mm 18V, 2x 8,0 Ah, L-BOXX, 06019M6003
Výkonná aku úhlová bruska z řady EXPERT s technologií BITURBO poskytující výkon srovnatelný se síťovým nářadím 1500 W
Ideální pro náročné profesionální použití v průmyslu, stavebnictví i montážích
Klíčové vlastnosti
Výkon srovnatelný se síťovou bruskou 1500 W
Bezuhlíkový motor BITURBO pro maximální výkon a dlouhou životnost
Pokročilá ochrana uživatele: KickBack Control, Drop Control, Restart Protection
Inteligentní brzda pro rychlé zastavení kotouče
Ergonomický design pro maximální kontrolu a komfort
HMI rozhraní pro monitoring a preventivní údržbu
Kompatibilní se systémem Bosch Professional 18V a AMPShare
Optimalizováno pro akumulátory ProCORE
Technické parametry
Napětí: 18 V
Otáčky naprázdno: 11000 ot/min
Závit vřetene: M14
Průměr kotouče: 125 mm
Průměr vrtání: 22,23 mm
Hmotnost bez akumulátoru: 2,2 kg
BITURBO: Ano
X-LOCK: Ne
Rozsah dodávky:
1x Bosch EXPERT EXWS18V-15S aku úhlová bruska
1x L-BOXX 162 (1 600 A03 8TU)
1x přídavná rukojeť s tlumením vibrací (1 602 025 0A0)
1x rychloupínací matice (2 608 000 684)
1x upínací příruba (1 605 703 099)
1x ochranný kryt pro broušení 125 mm (1 619 P19 582)
1x nacvakávací kryt na řezání 125 mm (1 619 P19 584)
1x vložka do L-BOXX (6 082 850 7MG)
2x akumulátor 8,0 Ah (1 607 A35 1MF)
1x nabíječka (1 600 A03 D3A)
Makita 135201-2 úhlová hlava 3/8“ pro aku utahováky
409324 bruska na stropy a stěny žirafa s brusnou hlavou pro práci u okrajů + taška FLEX GE 5 R
BGS 15113 gola sada 3/4“ Kraftmann 20 dílů, 19 - 50 mm
Gedore 39100000 aku momentový klíč 3/4“ LDA-05 Solution 500 Nm 3x 5,0 Ah
Makita D-63993 sada BiM korunek 16-dílná sada
TruTool F 300 aku uzavírač 2x 4,0 Ah 18 V Li-ion Trumpf
Wiha 41246 profi nástroj krimpovací, automatický 0,08-16mm2
63502124038 pilové listy E-CUT Standard 42 mm, 25 kusů Fein