Bosch EXPERT EXLL18V-120-33CG křížový laser zelený 18V, 1x 4,0 Ah, L-BOXX, 0601065B00
Ideální pro přesné vyrovnávání, montáže sádrokartonu, instalace rámů a zavěšených stropů
Klíčové vlastnosti
3x 360° laserové čáry pro kompletní pokrytí prostoru
Zelený paprsek pro lepší viditelnost
Pracovní dosah až 120 m s přijímačem
Trojité napájení: 18V, 12V nebo baterie typu C
Odolná konstrukce s krytím IP65 proti prachu a vodě
Integrovaný držák se silnými magnety pro snadnou montáž
Jemné nastavení pro přesnou práci bez ztráty referenčního bodu
Podsvícená klávesnice pro snadné ovládání
Možnost dálkového ovládání přes aplikaci Levelling Remote
Technické parametry
Napětí: 18 V / 12 V / 4x 1,5 V (C)
Barva paprsku: zelená
Laserová dioda: 500-540 nm, < 10 mW
Třída laseru: 2
Přesnost nivelace: ± 0,3 mm/m
Rozsah samonivelace: ± 4°
Pracovní dosah: 35 m
Pracovní dosah s přijímačem: 120 m (poloměr)
Doba nivelace: 3 s
Provozní teplota: -10 až 40 °C
Krytí: IP65
Stativový závit: 1/4" a 5/8"
Doba provozu: až 24 h (18V 4,0 Ah)
Rozsah dodávky:
1x Bosch EXPERT EXLL18V-120-33CG křížový laser
1x akumulátor 4,0 Ah (1 607 A35 1MD)
1x rychlonabíječka GAL 18V-40 Professional (1 600 A01 9RJ)
1x stropní svorka DK 20 Professional (1 608 M00 C4C)
1x cílová destička laseru
1x L-BOXX 136 (1 600 A01 2G0)
AKE 10132068 pilový kotouč s břitovými destičkami, SK pr. 400 x 3,6/3,0 x 50 - 96 TFZ
AKE 10132060 pilový kotouč s břitovými destičkami, SK pr. 350 x 3,5/3,0 x 32 - 90 TFZ
B-12778 Comet diamantový řezný kotouč 125 mm Makita
BGS 9557 vložka do dílenského vozíku 1/6 nástrčné hlavice 17 mm na bezpečnostní šrouby, pro Opel/Vauxhall (typ B)
Milwaukee RJ18-M54 čelisti pro aku lisovací kleště M18 HPT a M18 BLHPT, 54mm, 4932430256