Bosch EXPERT EXLL18V-120-33CG křížový laser zelený 18V, 1x 4,0 Ah, L-BOXX, 0601065B00
Ideální pro přesné vyrovnávání, montáže sádrokartonu, instalace rámů a zavěšených stropů
Klíčové vlastnosti
3x 360° laserové čáry pro kompletní pokrytí prostoru
Zelený paprsek pro lepší viditelnost
Pracovní dosah až 120 m s přijímačem
Trojité napájení: 18V, 12V nebo baterie typu C
Odolná konstrukce s krytím IP65 proti prachu a vodě
Integrovaný držák se silnými magnety pro snadnou montáž
Jemné nastavení pro přesnou práci bez ztráty referenčního bodu
Podsvícená klávesnice pro snadné ovládání
Možnost dálkového ovládání přes aplikaci Levelling Remote
Technické parametry
Napětí: 18 V / 12 V / 4x 1,5 V (C)
Barva paprsku: zelená
Laserová dioda: 500-540 nm, < 10 mW
Třída laseru: 2
Přesnost nivelace: ± 0,3 mm/m
Rozsah samonivelace: ± 4°
Pracovní dosah: 35 m
Pracovní dosah s přijímačem: 120 m (poloměr)
Doba nivelace: 3 s
Provozní teplota: -10 až 40 °C
Krytí: IP65
Stativový závit: 1/4" a 5/8"
Doba provozu: až 24 h (18V 4,0 Ah)
Rozsah dodávky:
1x Bosch EXPERT EXLL18V-120-33CG křížový laser
1x akumulátor 4,0 Ah (1 607 A35 1MD)
1x rychlonabíječka GAL 18V-40 Professional (1 600 A01 9RJ)
1x stropní svorka DK 20 Professional (1 608 M00 C4C)
1x cílová destička laseru
1x L-BOXX 136 (1 600 A01 2G0)
989911 kompaktní kufr s bezpečnostním nářadím 17-dílný Knipex
2608587120 děrovka diamantová M14 na dlažbu 32 mm Bosch
AKE 10130083 pilový kotouč s břitovými destičkami, SK pr. 200 x 2,8/2,2 x 20 – 72 TZ
2608602516 diamantový kotouč 350x25,4/30 mm Best Asphalt Bosch
Semi Profi hliníková řezačka polystyrenu 1350 x 330 mm + podstavec + boční opěrná plocha
Bosch 2608900042 brusné víceúčelové nástroje EXPERT 3 max AVZ 70 RT4, 70 mm, 10 ks
AKE 10132080 pilový kotouč s břitovými destičkami, SK pr. 500 x 4,2/3,6 x 80 - 84 TFZ
AKE 10132207 pilový kotouč s břitovými destičkami, SK pr. 250 x 3,3/2,8 x 32 - 80 TFZ N
Semi Profi hliníková řezačka polystyrenu 1350 x 330 mm + podstavec + boční opěrná plocha + kufr